Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy héttel a menstruációm...

NK Klaudia kérdése:

Egy héttel a menstruációm előtt, mindig jelentkeztek tünetek, most semmi, csak szurkálások, utalhat-e terhességre?

Figyelt kérdés
03.06-án kezdődött a havi ciklusom, barnázással, ez ment 3 napig, majd +3 napra rendesen megbetegedtem. Viszont mi együtt voltunk rá egy napra, utána 3 napra, és 6 napra, mi nagyon szeretnénk babázni már. most lenne április 3 és 5 között ( mert van hogy váltakozik a 28 és 30 nap ) esedékes a következő ciklusom, viszont nem érzek semmit, hogy meg kéne jönnie, amit eddig elég intenzíven éreztem. most csak szurkálásaim vannak, néha erősen néha alig érzem. Babonából nem csinálunk tesztet még, mert nem akarom beleélni magam. a véleményetekre lennék kíváncsi, kinek mi a tapasztalata. előre is köszönöm.
2014. márc. 31. 21:38
 1/4 anonim válasza:
szia :) nekem is igy volt a kisfiamnál! szurkált a jobb oldal ! 4 hetesen csinaltam tesztet és pozi lett. 7 hetesen mentem el először orvoshoz de még nem latott csak egy rizsszemet :) mikor akarsz csinalni tesztet?:) sok sikert és szerencset! :) 35 hetes kismama
2014. ápr. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! nekem is a jobb oldal, de van amikor az egész. most már megvárom a 3-át és maximum 9-ig várok, és tesztelek. remélem sikeresek vagyunk :)
2014. ápr. 1. 11:47
 3/4 anonim válasza:
na milett a vége? :) első válaszoló:)
2014. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még próbálkozunk, holnapra van a nem várt, de semmi tünet ahogy előző hónapban, csak annyi hogy pé óta folyamatosan fel vagyok puffadva, a hőm fent van 36,8-on már pár napja, mert elkezdtem ezt is hátha. :) aztán lassan megint lehet tesztelni. elég nehéz a várakozás.
2014. máj. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!