Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt a feheres-sarg...

Terhesseg alatt a feheres-sargas folyas lehet valami fertozes akkor is ha nem tarsul hozza semmilyen egyeb masik tunet?

Figyelt kérdés
2 het mulva van idopontom az orvosnal,de annyira aggodom amiatt nehogy valami baj legyen belole.Alapobol nem vagyok ilyen paras,csak volt mar ezelott egy vetelesem es nagyon felek nehogy valami fertozes legyen,mert azt hallottam hogy veteles utan gyakoribb hogy hamarabb kinyillik a mehszaj :( Mar azon is gondolkodtam hogy kerek masik orvostol hamarabbi idopontot hogy vegre megnyugodjak...

2014. ápr. 1. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés. Kapsz rá krémet vagy kúpot. Normál esetben nem kell szerintem annyira siettetni, de nálad lehet, hogy érdemesebb lenne előbbi időpontot kérni.
2014. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sárgás folyás gombás vagy bakteriális fertőzés. Sajnos otthon vagyok a témában, mert mindkét terhességemet végig kísérte. E-coli vagy Strepto volt az okozója plusz gomba. Terhesség alatt kiirtani nem igazán lehet. De hogy megnyugodj, egészséges gyerekeket szültem, de figyelni kell erre. Én havonta jártam kenetet vetetni. Nem hagytam magam. Annyi, hogy kaptam Ab-t de a fertőzés visszajött utána. Aztán szülés előtt és közben kaptam egy nagy dózisú Antibiot.
2014. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van gombás fertőzés. 15 hetes vagyok, a dokim azt javasolta, ha nem nagyon zavar, akkor 18 hét körül csináljunk egy kúpos kezelést. Ő azelőtt nem nagyon szereti és a babámnak semmi baja nem lesz ettől.Pont tegnap mondta.
2014. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés, de lehet csak a terhesség miatt is. Nekem brutálisan sok folyásom volt egész terhességem alatt, hol fehéres,hol sárgás, átlátszó, de sose találtak semmit. Aztán a szülés után mintha elvágták volna, azóta semmi gondom. De mindenképpen mutasd majd meg dokinak!
2014. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26 hkm vagyok és nekem is sárga,néha elég bő folyásom van,de nem tenyésztettek ki nálam se semmit.
2014. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmentem masik orvoshoz aki azonnal tudott fogadni.Megvizsgalt es az eredmenyben az jott ki hogy enyhe gyulladas es gomba van.Nagyon meglepodtem rajta mert ahogy emlitettem is tuneteim azok nincsenek a folyason kivul....Pimafucin kuppot irt fel ra.Ezzel kapcsolatban tudtok valamit mondani hogy lehet ilyen hogy tunet nelkuli gomba,mert en eddig ugy tudtam az minimum viszketessel jar!
2014. ápr. 3. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. 8 hetesen barnás folyásom volt, a hüvelygyulladás okozta, de semmi tünetem nem volt. Én is azt a kupot használtam .
2014. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pimafucin ártalmatlan, lehet terhesség alatt használni, viszont nekem semmit nem ért.
2014. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!