Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mennyire vagytok...

Kismamik! Mennyire vagytok lelkileg érzékenyek?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok,hogy tűréshatár,a párotokhoz való viszonyulás,idegesség.

Én mindenen eltudom magam sírni,például ha a férjem nem úgy szól hozzám utána meg rá 5 perce azt se tudom,hogy mért is sírok vagy mért vagyok ideges.

Kicsit már kellemetlenül érzem magam ez miatt,tiszta hisztis p@csa lettem,már nem akarok a férjem agyára menni.

27 hkm


2014. ápr. 1. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére nem sok hiszti jutott...20hetes vagyok eddig talán 3x sírtam el magam, ha a párom így úgy szólt. de ideges nem voltam, csak amikor a hugom volt lent nálunk a két rosszcsont gyerekével :) nah akkor 2-3napig ki voltam bukva de ahogy haza mentek és sikerült rendet rakni, már semmi bajom nem volt.
2014. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jo hogy a tűréshatart irtad, mert a napokban jöttem rá hogy alacsonyabb lett. Főleg a munkahelyi környezetben. Érzelgősség nincs. Csak ez a feszült idegesség.
2014. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalam csak 1-2 napja kezdodott... Mindenen elbogom magam... Mar erzem, hogy ezzel kicsinalom a paromat. Szerencsemre azert o nagyon turelmes. Mondjuk en alapbol hamar felkapom a vizet, minden aprosagon... De ez a siras... Szornyu!!! Tegnap este is annyit zokogtam, h most alig pislogok, mert ugy bedagadtak a szemeim. De mondjuk azt mar nem tudom, hogy miert is sirtam. De nem birtam megnyugodni... 33hkm
2014. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 27 hetes vagyok. Ki vagyok idegileg, van egy 23 hónapos kislányom, hát ő totál ki tud készíteni. Amúgy is rengeteg gondunk van jelenleg és egyre nehezebben viselem. Én is könnyebben elsírom magam illetve hamarabb vagyok a plafonon. A csúcs eddig az volt, hogy a kislányom már amúgy is felidegesített azzal, hogy egyfolytában nem-et mondott mindenre, majd utána nem tudtam a fürdőszoba ajtót kinyitni, mert a mögötte lévő szennyestartóra férjem rárakta egy zacsiban két vastag pulcsiját és állandóan leesett. Hát azt fogtam és végigrugdostam az előszobán át a nagyszobában és közben elég csúnyán kiabáltam, hogy miért is nem lehet máshova tenni. Ja, mert nem koszos volt, csak éppen ott esett ki a férjem kezéből! Mikor férjem hazajött és látta, hogy hevernek a nagyszobában a pulcsik csak annyit mondott, hogy tényleg nagyon ideges vagyok! :-)
2014. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!