Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melleim nagyon erzekenyek mar...

Melleim nagyon erzekenyek mar 1 hete, melbimboimhoz hozza sem lehet erni mert sikitanek. Hasam felpuffad, estere kokemeny lesz es szurkalgat itt ott bele.25en volt utolso menstruaciom. Baba lenne a dologba?

Figyelt kérdés
Kivangatok, foleg zoldseget. Hanyinger 3 napja, vagy napkozben vagy estere. Lehetek babas vagy 1 nagyon nagy hormon zavar lepet be nalam?
2013. szept. 12. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai terhesség lenne. Teljesen felesleges ezen rugózni már most, mert a tesztig csak találgatni lehet. Lehetsz terhes, de pont annyi az esély arra is hogy más a túneteid oka.
2013. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kívánósság és a hányinger még nem a terhesség miatt van, mert még kizárt, hogy annyi hormon lenne a szervezetedben. A kívánósság a 7. héttől jelent meg nálam, a hányinger pedig akkor, amikor már teli voltam hormonnal, tehát az 5. hét közepétől. Inkább gyomorrontás lehet. A mellérzékenység az lehet. Nekem is fájt nagyon a mellbimbóm, mikor terhes lettem. A peteérés és az aktus után 5-6 nappal már nagyon érzékeny volt. Főleg a jobb mellbimbóm fájt. A has keményedése és a szúrkálgatás is nálam csak a 6. terhességi héten jelent meg. Van akinek a pozitív teszt előtt már puffad a hasa, de úgy tudom, max egy pár nappal, neked meg még van egy kis idő a következő nem várt menzeszig. Amúgy nekem a terhesség előtt a mellérzékenységen kívül annyi tünetem volt, hogy a nem várt előtt 4 nappal iszonyat menstruációs görcseim jöttek, mint kiderült, akkor volt a beágyazódás. Ha szeretnél babót, remélem sikerült és megfogant! :) Minden esetre szerintem a mellbimbó érzékenység már jó jel! :)Drukkolok!
2013. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat. Legegyszerub elmenni vele a dokihoz, csak mivel h kulfoldon elek, eleg sokaig eltart majd, h noi orvoshoz keruljek es megtudjon vizsgalni:(((
2013. szept. 12. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor a várt menstruáció előtti napon már egy érzékenyebb teszttel próbálkozhatsz. Nekem már előtte 2 nappal erős pozitív lett. A teszt is elég biztos módszer.

Ha jól számolom, 20.-a körül tesztelhetsz. Ha korábban volt peteérésed, akkor talán érezhetsz valamit, de mint már az első valaszomban is írtam, ez még nagyon korai terhesség lenne.

2013. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszodat. Felkeresem a dokimat is es megtudakolom h lehetseges e meg 20ka elot elmenni kivizsgalasra...
2013. szept. 12. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem érdemes elmenni orvoshoz, csak akkor, ha vérzéskimaradás van és van egy pozitív teszted. De nem várt menzesz elmaradása után is csak két héttel érdemes menni elsőnek orvoshoz, mert akkor lát már embriót és szívhangot. Én is túl korán mentem és semmit nem láttak, pedig nekem nem is jött meg a vérzés és pozitívat is teszteltem. Ha 20.-e előtt mész szerintem külföldön is elzavarnak, mint itthon, hogy menjél vissza akkor, ha ténylegesen fenn áll a gyanúja a terhességnek. Sajnos ilyenkor maximum még egy megvastagodott nyálkahártyát látnak, ami menzesz előtt is szokásos. Ráadásul, ha jó időben voltatok együtt a pároddal még maximum a beágyazódás kezdődhetett el. Türelem! :) Sok sikert!
2013. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :) a dokit azert emlitettem, mivel beszeltem noveremmel es O mondta, h hormonzavarom van, mit minnel hamarabb el kell menjek kezeltetni es uzsgyi orvoshoz vele. Na most mit mondjak, megilyedtem, azert nemtudom eldonteni, h mik ezek a valtozasok bennem... :(
2013. szept. 12. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!