Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kellett volna megjönnie a menstruációmnak, peteéréskor és előtte 3 és 2 nappal voltunk együtt. Tegnap reggel és tegnapelőtt délután teszteltem X-epil teszttel, de mindkettőn csak időn túl jött ki a 2. csík. Tegnapelőtt kellett volna megjönnie, valószínű azért nem jött még meg, mert Women's krémmel kenem magam, mint progeszteronpótló. Bár 2 napja már 2 helyett csak 1x. Mert régebben volt már egy spontán vetélésem, így félek, hogyha terhes vagyok, nehogy megint megtörténjen. Viszont, ha vagyok, nem akarom magam kenni. Ma Clear Blue digitális tesztet akarok venni, megbízható?
2014. ápr. 4. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha időn túl jött ki a második csík szeritem még lehetsz terhes, vegyél másik tesztet. Én is x-epilt vettem és nagyon hamar kimutatta, de nem időn túl.

Nem vennék drága tesztet, mert szeritnem az sem lesz jobb, csak drágább, inkább holnap tesztelj, mert úgy értem 2 napja tesztelsz minden nap. Így kihagynék 1-2 napot, hogy ne időn túl legyen a csík megint. De szeritnem baba lesz :)

2014. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én digitálisat vettem a nemvárt napján nem első vizeletből pozítívat teszteltem úgyhogy szerintem megbízható.
2014. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!