Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a lentiek alapján...

Szerintetek a lentiek alapján terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Menszesz utáni 3. napon szeretkeztünk védekezés nélkül. 12-13-a körül kellett volna megjönnie, de még semmi. Pár napja volt egy erősebb meg akar jönni érzés, feltettem egy tampont, de semmi. Aggódom, h terhes lettem, mert még nem terveztünk második gyereket, a kicsi csak most volt egy éves. Ráadásul jó párszor berúgtam (esküvő és egyeek alkalmával), dohányzom, fogyasztószert szedek és tömtem magam fejfájáscsillapítókkal a másnaposaágok és arcüreggyulladás miatt.

Nincs semmi különösebb tünet, nem fáj semmim, nincs rosszullét (ez utóbbi az előző terhességemkor se volt), semmi, csak nem jön meg. Csináljak tesztet?


2014. márc. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már lassan egy hete késik, akkor a legbiztosabb egy teszt.


Bár lehet a betegség miatt késik, mert ez gyakran előfordul.

2014. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsuzsóó válasza:

Szerintem várj még egy hetet,és vegyél egy tesztet!

A Dohányzást meg próbáld meg abbahagyni!

2014. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megjött 12 napos késéssel. Ilyen még soha nem volt, nem is értem.

Mindenesetre köszönöm a vaálaszokat!

2014. márc. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!