Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok köhögéstöl és orrf&ugrav...

A sok köhögéstöl és orrfùjástól tompán fáj a hasam. Lehet baja a babamnak? 8 hetes kismami

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 07:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan, de most mar tobbszor ereztem, ejszaka is. Aggodom nsgyon
2014. ápr. 5. 07:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de kezeld magad, hogy minél előbb elmúljon. Pihenj sokat!
2014. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fekszek, hazipraktikakon kivul mast nem merek
2014. ápr. 5. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is mentél el dokihoz? Hát az azért hiba volt. Nyugodtan lehet gyógyszert szedni (orvosi felügyelettel!) attól kevesebb baja lesz mint ha 1 hónapig csak beteg vagy. Lázad nincs? (az okozhat bajt!!)
2014. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
AZ orvosom annyit mondott, hogy a tokromra vegyek tantumverde sprayt, szedjek c-vitamint, mezes tea, pihenjek sokat, ha hoemelkedesem, lazam lenne akkor hivjam nyugodtan hetvegen is.
2014. ápr. 5. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál mézes hársfa teát, nekem az jó szokott lenni köhögésre, és megfázásra is. Vagy köhögésre még a Stodal-t ajánlanám, ha jól tudom azt is lehet terhesen, mert homeopátiás.
2014. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!