Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan 2 héttel mindene...

Pontosan 2 héttel mindene nagyobb a babámnak, mint amennyi idős. Mikorra várható?

Figyelt kérdés

Betöltött 21 hét 2 napos kismama vagyok. Tegnap az ultrahangon azt mondták, hogy a baba méretei alapján tankönyvi 23 hetesnek felel meg :) (amúgy az apukája is 4 kg felett született)

Így, hogy 2 héttel nagyobb, mint a kora, várhatóan 2 héttel hamarabb is fog születni, vagy az eredetileg kiírt dátumra számíthatok, csak Ő is jó nagy lesz szerintetek?

Első baba, bocsi, ha hülyeséget kérdeztem...



2014. márc. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is mindig 2 héttel volt nagyobb, azt mondta a doki hamarabb meglesz.

A vége az lett, hogy túlhordtam

2014. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is mindig 2-4(!) héttel nagyobbnak tűnt az uh-on, nem indult meg előbb a szülés, viszont a kiírt előtt 1 nappal (rossz szívhang miatt) megcsászároztak, 4750 gramm és 58 cm lett.
2014. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kiki01 ***** válasza:
Attól még nem fogsz előbb szülni, csak annyi hogy nagyobb lesz a baba. A fiam 3 héttel volt nagyobb mint kellett volna és 39 hét 6 napra született. A lányom meg 1 héttel kisebb volt és 38 hét 6 napra.
2014. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. márc. 31. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!