Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszes, kemény a hasam egész...

Feszes, kemény a hasam egész nap. Mit vegyek be? Magnéziumot már jó párat bevettem, de nagyon kellemetlen.28 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Nehezen kapok levegőt, a hasam nagy és kemény, nem fáj és nem görcsöl, de olyan mint amikor teljesen tele eszem magam. Nagyon kellemetlen érzés. Magnéziumot már vettem be egy pár darabot, de nem használ, ugyanolyan nagy és kemény a hasam.
2014. ápr. 5. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
De most úgy érzed fel vagy puffadva?
2014. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, a gázoktól lehet, akkor espumisan.

Ha a méhedtől, akkor jó a magnézium, de az hogy "pár darabot" nem mond semmit, mert egy Sanofi Magne B6-ból 10 db-ban van annyi mg, mint egy szem Magnesii citriciben.

1500-2000 mg-ot nyugodtan bevehetsz egy nap.

2014. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, olyan érzet, mint amikor felpuffadsz mint egy lufi, de nem a gyomromnál hanem mindenütt, ez nem a kajától van. Citricit szedek, 4et már biztos bevettem de a helyzet nem javult.
2014. ápr. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!