Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat híztam, mit...

Nagyon sokat híztam, mit tehetnék hogy lassítsam a kilók felszedését?

Figyelt kérdés

A terhességemet 79 kilóval kezdtem, de tegyük hozzá hogy 185 centi vagyok. Jelenleg a 26. hétben járok és már 95-öt mutat a mérleg.

Minden fontos tápanyagot meg akarok adni a picimnek, a kilók sem zavarnak annyira, de ha lehet nem szeretném ha egy tehénre hasonlítanék. Sajnos a párom is cukkol, hogy guruljak már oda, vagy hasonlók, bár tudom hogy csak viccelődik.



2014. ápr. 5. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
kérdezö, szerintem ne aggodj, majd lemegy. egyébként a 185 centiddel te sehogyse leszel tehén. :) van, aki az elején szed fel több kilot, van, aki a végén. és vannak olyanok, mint én, akik alapbol sulytöbblettel kezdték, én a 37. hétre 4 kg-ot hiztam.
2014. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es, a 180 g-os diéta még feltétlenül sem fogyókúra, sőt. Csak annyi táplálékot viszel be olyan arányban, amire a terhesség során szükséged van. Semmi többet.
2014. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!