Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetesen fog már látni...

Kb 5 hetesen fog már látni vmit az orvos? Lennt.

Figyelt kérdés
Március 3-án volt az utolsó menzesz két pozi teszt voltam orvosnál szerdán és csak a megvastagodott méhnyálkát látta(14mm) ő azt mondta h gratulál kismama vok aminek persze örültem szerdán kell visszamenni akkor leszek egy nap híjján 5 hetes fog látni vmit a doki?

2014. ápr. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Max. petezsákot. De amíg nincs szívhang, addig nem érdemes menni, addig még akár lehet üres is a petezsák vagy nem lesz szívhang. Inkább még várj 1-2 hetet és utána menj. Akkor már biztosan lesz szívhang és utána fogják egyértelműen megmondani, hogy biztos a dolog és minden rendben van.
2014. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A doku mondta h egy hét múlva menjek vissza meg hát énis izgulok na majd írok h mi volt és köszi ...ja am tényleg lehet hallani a szívhangot majd ha odakerül a sor?(első babás vok)
2014. ápr. 6. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 4mm petezsaknak tuno felritkulast latott. Ra 8 napra már 10mm petezsak es 2mm lukteto embrio. Hangot nem mutatott, masfel het mulva megyek vissza, akkor remelem mutat.
2014. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dejóó már neked remélem szerdán nálam is làtja már és gratula!!!!
2014. ápr. 6. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetesen annyit mondtak, hogy talán elkezdődött valami. 7 hetesen rendeltek vissza, akkor már volt szívhang is.
2014. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! ugyan ennyi idős terhes vagyok,mint te (napra pontosan :) ) ,de én majd csak 8 hetesen megyek dokihoz. az első terhességemet csak a 7. hét után lehetett látni (mármint szívverést),így nem sürgetem,nehogy csalódás érjen :)légy türelmes ;)
2014. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na végre van aki pont velem egyidős ...a doki mondta h nyolc hetesen menj?az elsőnél minden oké volt? gratula!!!:-)
2014. ápr. 6. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ő mondta,én gondolom így. minden oké volt az első babával.
2014. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!