Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor, hány hetesen kérte...

Ki mikor, hány hetesen kérte fel a fogadott orvosát a szülés levezetésére?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok de még erre nem került sor...a dokim nem igazàn hiv maganrendelésre a terhesgondozas meg ilyen beszélgetésre nem alkalmas...nem késtem még el?? 24 hetes vizsgàlatra szeretnék hozzà bejelentjezni magànra és akkor felkérném. Belefér?hogy kérjem fel?
2014. márc. 3. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen belefér, én 20 hetesen beszéltem meg vele, de csak a 24. héten mentem a rendelésére először.
2014. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen belefér. Asszem én is ekkor kértem meg.
2014. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni rögtön, az első uh után, mert júliusi a fiam és így hozzánk igazította a szabadságát.
2014. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 hetes UH-n...de csak azért kértem fel ilyen hamar,mert ennél a dokinál úgy van,ha későn szól az Anyuka,már lehet nem vállalja.Előfordult már.
2014. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igazàból én ugy gondolom Ő ezt tudja, nekem elég hàtrahajló méhem van és többször is kérdezte màr tőlem "hogy fogunk mi szülni" szòval szòba került a csàszàrozás...de persze felkérem de remélem szàmit is rà!
2014. márc. 4. 07:24
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5 éve járok hozzá magánba, de így is egyértelmű volt Neki, hogy nála szülök. Sorolta a dátumokat, mikor kell ismét jönnöm, mikor milyen vizsgálatra kell mennem, illetve a várható szülés dátumát, és a végén hozzátette, hogy a szülésért pedig annyit, amennyit gondolunk. Én meg mondtam, hogy rendben. Szóval nálunk Ő fogadta fel saját magát a szülésem levezetésére. :)
2014. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Babi Mami ***** válasza:

Nekem is hatrahajlo mehem van, nagyon megszenvedtem szulesnel, doki egy ujjnyit, a szuleszno harom ujjnyot tagitott kezzel, mert mindenlepp termeszetesen szerettem volna szulni. 40.het utan befektettek a protokoll miatt, erdekes modon ott kozolte velem a fogadott orvosom hogy hatrahajlo a mehem, igy minden vizsgalatnal "elore hozta" - igy mondta... Az jobban fajt mint az egesz szules.

13 het kellett hogy feldolgozzam azt a hentesmunkat amit vegeztek rajtam...

2014. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhhh, utolsó.....nekem is hátrahajló méhem van. A fiam nem a méhszájat nyoma a buksijával, hanem a méh passzív szakaszát, így szerencsére császár lett. 40+6 napon volt indítás, de az előkészítés után elkezdett folyni a magzatvíz, az a nap lett volna mindenképpen. Nem tágultam, fájásom sem volt, de a dokim 6 óra után elkezdett felkészíteni a császárra így végig röhögtük a napot anyum, szülésznőm és a férjem, én biztosan nem hagytam volna, hogy így tágítsanak.
2014. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!