Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés

sziasztok!


ma van a 47. nap. 1 hete csináltam tesztet,negatív lett. folyton aludnék,émelygek,szúrkál a hasam a császármetszések helyén. azt tudnotok kell hogy 02.28-03.15 között beteg voltam,görcsim voltak,hasmenésem,egy vírus. 03.03-06 között kicsit véreztem is,ez olyan pettyezős-barnás volt. hivatalosan akkor volt PÉ-m. amikor pedig meg kellett volna jönnie 3 napig nagyon fájt a hasam azután semmi. sokáig vizes váladék azután száraz lettem. éjjel sokszor kelek pisilni,és sokat émelygek és a hasam fájdogál,ha tüsszentek,befeszül.


3 gyerekem van,nem érzem magam terhesnek,inkább a betegség,stressz stb. doki szerdán vár,de én már megőrülök.


érdemes tesztelnem vagy most már várjam ki a szerdát?


van közöttetek olyan akinek 41. napon még negatív volt a teszt de mégis terhes volt?


2014. ápr. 6. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én biztos tesztelnék, ha baba, akkor már a d.utáni vizelet is simán mutatja!

Sok sikert!

2014. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!