Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben fogjátok hazahozni a babát?

Miben fogjátok hazahozni a babát?

Figyelt kérdés

Én Január 13-ra vagyok kiírva,de Január 5 és 7 fele számoltuk a védőnőmmel.Nekünk kisfiúnk lesz és Csaba Eriket választottunk.

37 hetes kismama


Ki van még januárba kiírva?


2009. dec. 19. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
most akkor mi a kérdés? úristen
2009. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első. Hogy hogy mi a kérdés??? Miben fogjátok hazahozni a babát?
2009. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

mármint ruhában? Jan. 25-re vagyok kiírva. Hosszúujjú body, ujjatlan rugi (vagy fordítva), rajta kétrészes kötött fehér cucc (pulcsi + nadrág), azon rajta vastag kötött zsák. Az alsó cuccot én kötöm, a felsőt anyósom. Ha a felső zsák nem lesz kész, akkor van fehér bársony levegőztetőzsákunk. Rajta kék kispléd.

Nekem is kisfiam lesz, Sebinek fogják hívni.

2009. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és gratulálok
2009. dec. 19. 21:09
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kislányom lesz, jan.6-ra vagyok kiirva. Body+ hosszú ujjú rugi az biztos, többit még nem tudom. Amúgy én arra is kiváncsi lennék h pólyában v bébihordozóban hozzátok-e?
2009. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én január 2-re vagyok kiírva Tamásunkkal. Hosszú ujjú body, vastag kiszokni, hosszú ujjú plüss rugi, és bundazsák. Autóval, babahordozóban hozzuk haza. Ha kell, még betakarom egy pléddel.
2009. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mert mind a kettő van és ezen még nem gondolkoztunk.Mind a kettőt bekészítem és majd megkérdezem,hogy melyik előnyös és hátrányos.

Mi lesz a kislány neve?Hol fogsz szülni?Ott is esik a hó?

2009. dec. 19. 22:33
 8/20 anonim ***** válasza:

21:07-es Sebinek lesz elnevezve a baba? Vagy az becenév?


Én is januárban fogok szülni várhatóan. Mózeskosárban hozzuk haza a kicsit, pólyában, rajta pléd. Alatta csak a szokásos: body, rugi, pulcsi v. kabátka, sapik.

2009. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ én is január 25.re vagyok kiírva :))) nekem lányom lesz, Gyöngyi Zoé névvel. :) Rövid újjú body, hosszú újjú rugi, plüss rózsaszín overall, kissapi és egy pléd. Bébihordozóban. A pólyát nem szeretem.
2009. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mindegyik nagyon szép név.Tudtátok,hogy most már a fehérvári kórházban spórolnak,nekem a védőnő szólt hogy több váltás ruhát tegyek megy pelenkát meg minden egyebet!?

Remélem le lesz takarítva az utak mire be kell majd menni.


Mindenből újat vásároltatok vagy használtan vettétek vagy kölcsönbe kaptatok babaholmikat?

2009. dec. 20. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!