Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami módszer hogy a...

Van valami módszer hogy a kiírtnál pár nappal előbb szülessen meg a baba? Házas élet, lépcsőzés, egyebek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs.

Tehát olyan, hogy egyértelműen mindenkire nézve beválna, olyan nincs. Van, akinél a házasélet beindítja, de nagyon sokaknál egyáltalán nem.

És valaki hiába él házaséletet, hiába lépcsőzik, vagy áll neki télen havat hányni:), a baba akkor is csak akkor indul kifelé, amikor eljött az ideje.

A lépcsőzésre meg kifejezetten azt szokták mondani, hogy előbb dagad be tőle a lábad, minthogy meginduljon tőle a szülés.:)

Szóval bírd ki egy kis türelemmel még.:) A férjem mondta anno, mikor kismama voltam, hogy kevesebb van már hátra, mint amennyi előtte volt.:)

2014. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért akarod, hogy elöbb szülessen meg? :-O
2014. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"miért akarod, hogy elöbb szülessen meg? :-O"

Voltál már kismama? Mert ha nem, akkor nem is értheted.

Hiába szép dolog és várva várt dolog a terhesség, de azért az utolsó hetek már elég kellemetlenek lehetnek, tehát az ember nem bánja, ha nem pl. április 20-án születik meg az a baba, hanem pár nappal előbb. Mivel hogy a baba fejlődéséből kifolyólag az a pár nap már nem oszt nem szoroz, de én speciel olyan rosszul voltam már a terhességem végén, hogy se állni, se ülni, se feküdni már nem volt jó, nagy pocim is volt, a fiam is nagy súllyal született, a lábaim is fájtak, vizesedtek, úgyhogy nem bántam, hogy előbb született meg a fiam a kiírt időpontnál. Illetve az ember csak várja, hogy az egészség határain belül minél előbb a kezében tarthassa a babáját.:)

Szóval semmi rosszra nem kell ilyenkor feltétlenül gondolni.

2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, van már 2 gyerekem, és jelenleg a 38. hétben vagyok, de én erre még nem gondoltam, hogy valami -modszerrel- majd rásegitek, hogy elöbb megszülessenek. ugy vagyok vele, hogy addig a jo, mig bent van.
2014. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nem volt a szules elotti napokban sem.mondtam is hogy tuti tulviszem mert semmi bajom.este szexeltunk,reggel 8kor meg elfolyt a magzatvizem es mehettem szulni.:) szoval nalunk a szex bevalt
2014. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Módszert én sem tudok, és valamelyik kérdező írta, hogy nagy baba és a végén nem bírta... Ikrekkel voltam terhes 6300 g volt a két baba, 40.hét előtt 1 nappal volt prog. császár, de én minden betöltött napnak örültem még akkor is ha a vége már igen nehéz volt.
2014. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szex az, ami bevalt! Reggel szex, delben kezdodtek a fajasok, negy utan szuletett meg a lanyom.
2014. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kiirt idopont elott 1 nappal hajnalban ereztem hogy fajdogal a hasam...Be is mentunk a korhazba,de mire a dokim is beert nekem elmultaka fajasok...Megkerdezte hogy akarok-e hazamenni vagy szulni?Termeszetesen a szulest valasztottam...Erre lepcsoztetett vagy 1 orat...Meg is lett az eredmenye...5 ora mulva a kezemben tartottam az en 4450 grammos kisfiamat...
2014. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg szültél már?

Sikerült valami vagy kihúztad az idöpontig?

2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!