Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik kislányt vártok, mi lesz...

Akik kislányt vártok, mi lesz a neve?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 00:01
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Egyébként nem Disney hercegnőre gondoltam a hercegnő alatt.... Nekem nem ők a hercegnők, hanem az igaziak, pl. Sisi, akit Elisabeth Amalie Eugenie-nek hívtak...
2014. ápr. 12. 14:18
 32/44 anonim ***** válasza:
Nézz szét a királyi családokban, hogy milyen neveik vannak, hátha onnan ihletődsz. Sok hercegnő, királynő Erzsébet és Viktória, de pl. van Amália, Eugénia, Matild, Magdaléna hercegnő is, sőt a most született holland kis hercegnő Zita Klára. Meg magyar királyné is volt Zita. Zoé Zita?
2014. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
No meg az is kérdés, hogy akarod-e, hogy másnak is hercegnős fellengűnek hangozzon a név vagy elég ha te tudod, hogy egy valós hercegnő nevét kapja? Mert azt gondolom, hogy az emberek többsége nem ismeri az igazi hercegnőket, és így sokaknak a hercegnőkről valóban csak a Disney-hercegnők jutnak eszükbe. Így hiába lesz egy kislány pl. Erzsébet, arról az embereknek nem biztos, hogy egyből Sissi jut eszébe.
2014. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
14-es válaszadóval egyetértek. a bianka. a neve jelentése is szép.fényes,ragyogó,tiszta
2014. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Inkább azt szeretném, hogy hangzásra olyan szép és előkelő legyen... Mint az Erzsébet Amália vagy a Karolina Auguszta, Mária Jozefa.. Olyan szép hangzásuk van.. A Zoé Bianka például pont hasonló az nagyon tetszik így.
2014. ápr. 14. 08:39
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Vagy Adél Flóra (a két nagymamám után)

Vagy pedig Viktória Kinga


Még nem tudtuk eldönteni. :)

2014. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk még, hogy kislány lesz e vagy kisfiú, de ha lány akkor nekem a Norina tetszik, a páromnak pedig a Regina
2014. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"bianka. a neve jelentése is szép.fényes,ragyogó,tiszta"


Egész pontosan "fehér"-et jelent.

2014. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Nekünk Liza Enikő lesz a kislányunk :)
2014. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

én ismerek Zoé-t neki második neve Melissza


amúgy a hangzatosabb nevek Glória, Afrodité, ha kérdező olyasmit keres, ezeket tudtam javasolni

2014. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!