Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamak, hogy...

Januarra kiirt kismamak, hogy vagytok? Hogy alltok a vasarlasal? Fiut vagy kislanyt vartok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egészen tűrhetően vagyok, az alvás kicsit kényelmetlen már. Kislányunk lesz. Vásárlás: babkocsi és hordozó már megvan, meg a kezdő ruhapakk kb. harmada (egy része kölcsön néhány darabot már vettem), meg megvannak a szoptatáshoz szükséges dolgok (párna, mellszívó stb.) más még nincs, de jövő héten megrendeljük a kiságyat :).
2013. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is kicsitt kenyelmetlen az alvas. En is kislanyt varok , kb meg van minden csak a babakocsi van meg hatra. GRATULALOK A BABAHOZ!
2013. okt. 19. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Kislany szinten:)

Rucik,cumi,cumisuveg,polyak,hordozo,takaro,pledek...ilyesmik vannak.

Kisagy keszul,felujitunk egy regit,egyedire:)

Babakocsit kineztuk mar jo ideje,de azt meg nem vettuk meg.


Van meg idonk:)

2013. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem alszom jol sajnos.


Viszont a szoptatosparnat a parom hasznalja alvashoz:)

2013. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyedi kisagy, az szerintem szuper lesz :)

Legalabb a szoptatos parnanak hasznat veszi valaki:)

Es tenyleg meg van rengeteg ido, kar, hogy meg nem tartunk ott.

2013. okt. 19. 13:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem vagyunk jól :( beteg voltam, lázas is, meg a hasam is ment.

Alvásommal nem volna gond, ha a babától plusz a derekamtól tudnék aludni, ugyanis iszonyatosan fáj a derekam is.

Fiúcska lesz.

Hát a vásárlással!Mi még sehogy! Csak egy pár db ruha van. Apósommal élünk és sajnos ő nem engedi meg hogy megvegyünk előre valamit is, ő csak szülés előtt egy két héttel akarja, és a párom nagyon ráhallgat, de anyumék azt mondták, hogy majd ők megveszik nekünk is úgy mint a többi unokájuknak is, mert náluk ez a szokás, hogy a kezdő csomagot azt ők vegyék meg. Bár nekem egyik sem jó, de majd a vége felé meg lesz minden, mert azt már nem hagyom!

Te kedves kérdező veletek mi a helyzet?

2013. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mi kulfoldon elunk es nagyon draga minden,ezert jo reg elkezdtem a vasarolgatast.

Meg a babakocsit es a gyogyszertarbol ami fog kelleni, van hatra.

Az alvas nekem is nehez, neha a hasam, neha a hatam es ordugulas miatt.

Na nem baj majd elmulik.

Kinek hanyadik baba?

2013. okt. 19. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Második kisfiúnk lesz,január végére vagyok kiírva.Szinte minden megvan a nagytól,úgyhogy babakocsi és a kiságy visszaalakítása rácsosra van hátra(ja meg egy új matrac az ágyba). Nehezebben bírom a mindennapokat,sokszor görcsölgetek,amire elkezdtem magnéziumot szedni.
2013. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi január 20-ára vagyunk kiírva, első baba, kisfiunk lesz, Gergő :)


Én teljesen jól vagyok, végig semmi bajom nem volt, remélem, hogy ez így is fog maradni még sokáig, mert november végéig mindenképp szeretnék dolgozni! :)


Ruhából nagyon sokat vettünk már, van babakocsink, és a szoptatáshoz szükséges minden kellékünk is megvan.

Kiságyat, és még néhány dolgot (pelenkázó, stb) pedig fogunk kapni a most 2 éves unokatesótól, mivel ő pont most növi ki ezeket a dolgokat.


A szobájához is megvan minden, (szalagparketta, festék) de azt még nem csináltuk meg, valamelyik hétvégére tervezzük mostanában!


Nagyon boldog babavárást nektek!!! :)

2013. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
január 1-re vagyok kiírva. szinte minden megvan már pár dolog hiányzik. Én úgy alszok mint a tej :D bár egésznap tudnék durmolni. már csak 10 hét van hátra nekem és kislányunk lesz akinek a Réka nevet választottuk :)
2013. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!