Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmondtátok a férjeteknek/p...

Ti elmondtátok a férjeteknek/párotoknak, hogy aranyeretek lett?

Figyelt kérdés
Vagy ez túl intim dolog? Esetleg visszataszító?

2013. márc. 1. 13:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ki másnak mondanád el, ha nem a férjednek? Szerintem nem visszataszítóbb számukra, mint pl a menstruáció.
2013. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 gabszem ***** válasza:
95%
nincs olyan intim dolog amit ne mondanék vagy mondhatnék el a páromnak. Igen elmondtam neki hogy aranyerem van (szülés után volt)
2013. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

:) igen.....és nem lett semmi bajom tőle

mindig tud a dolgaimról.....de ez egy jól működő házasságban/kapcsolatban normális,nem?

2013. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Ő is elmondja ha kijött egy pati a seggén!
2013. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
El bizony. Ő sem rejti véka alá, hogy pattanás nő a fenekén vagy kidörzsöli az alsó a lába között. Hidd el, azt is elég kezelni. Ha úgy van, akkor még meg is kérem, hogy kenje be :-)
2013. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy elmondtam. Ő hozott nekem a patikából aranyérkrémet:)
2013. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne mondanám el. Símán megveszi a tampont, betétet, a vastagbéltükrözésem részleteit is elmeséltem, a szülésnél is bennt volt, mindent látott. Kinek másnak mondanám el, ha nem neki.

Elég durva lenne, ha egy férjnek a feleség intim dolgai visszataszítóak lennének. Akkor az már nem is igazi kapcsoltat.

2013. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
nem kellett elmondanom, látta :-)) bent volt a szülésen :-D
2013. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nekem is bent volt az első szülésnél, de akkor nem volt aranyerem. És ezt most olyan "cikinek" érzem. Egy pattanást elmondani azért egész más, nem?
2013. márc. 1. 13:36
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Habár nekem a császár miatt szerencsére nem voltak ilyen problémáim, de nem csinálnék belőle problémát.

Persze nyilván így direktben nem mondanám el neki, de ha meglátná, rákérdezne stb akkor nem tagadnám. Elvégre is a férjed!:)

2013. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!