Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek mégis terhes? 13...

Lehetek mégis terhes? 13 napja késik,2 napja barnázom

Figyelt kérdés

Február 27-én jött meg az utolsó vérzésem. Naptár szerint március 13-án volt peteérésem.19-én döntöttük el a párommal, hogy babát szeretnénk. Együtt is voltunk védekezés nélkül 19-től 2 naponta (hátha sikerül a baba). Március 26-án lett volna esedékes a következő menstruációm, de szerencsére nem jött meg. 3 tesztet csináltam, mindhárom negatív lett. 1. a nem várt napján, 2. a nem várt után 3 nappal, 3. a nem várt után 6 nappal. Az utolsó tesztem 1 hete volt és úgy terveztem, hogy a jövőhéten elmegyek dokihoz, hogy most akkor van e baba vagy sem, mert akkor lehet látna már valamit, vagy hallana szívhangot. Csak sajnos tegnap óta sötétbarna folyásom van. Nem tudom, hogy most akkor megjött e, mert akkor előtte lettek volna tüneteim, mert mindig nagyon görcsöl a hasam és pár óra után már rendes élénkpiros vér szokott lenni. Meg sokkal kevesebb a mennyisége is. Szerintetek van esély arra, hogy terhes vagyok? Orvoshoz azért nem mentem el, mert olvastam, hogy ilyenkor még úgyse nagyon láthat semmit és csak visszahívna 1-2 hét múlva, főleg hogy a tesztem se lett pozitív.

Légyszi segítsetek, hogy most mi lehet.


2014. ápr. 8. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy héttel a menstruáció elmaradása után is negativ a teszted akkor szerintem sajnos most nem sikerült a baba.
2014. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pl tényleg 13. volt a peteérés akkor nem 19.én hanem korábban kellett volna próbálkozni...

Ha később volt akkor előfordul,hogy nega a teszt.. nekem mind2szer kb a nemvárt utáni 6. napon lett halvány pozi a teszt.Mind2 gyereknél egy hetet toltak is a szülés időpontján mert a mensis méretekhez képest végig egy héttel kisebbek voltak.

2014. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát elég furcsa, szerintem csak felborult kicsit a hormonháztartásod. Eleve nem volt igazán esélyes a teherbe esés, mivel a vélt peteérés után majd 1 héttel kezdtetek el próbálkozni. Ebből csak akkor lehetett volna baba, ha pont abban a ciklusban valamiért késlekedik a peteérés, de erre kevés esély van.

A teszteket meg nagyon korán csináltad. Igaz, hogy csak a nem várt napján kezdtél tesztelni, ami önmagában jó lenne, de ha azt nézzük, hogy előtte mindössze 1 héttel voltatok először együtt élesbe, még ha sikerül is, akkor is esélytelen volt kimutatnia 1 héttel később.

Csinálj még egy tesztet, aztán menj dokihoz.

2014. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!