Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek faros volt a babája,...

Akinek faros volt a babája, válaszolna?

Figyelt kérdés
Mikor derült ki, hogy faros? Hol érezte a mozgást? Simán vagy császárral született meg? Milyen volt a szülés?
2014. ápr. 9. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már 18 héten is faros volt és úgy is maradt végig. Nekem a jobb oldalt a bordám alatt nyomta ki mindig a fenekét. Csásázr volt, mert első baba és a mi kórházunkban csak így vállalják.
2014. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

19. héten UH-n már faros volt és úgy is maradt.

A mozgást lent éreztem leginkább, a lábainál.

Császárral szültem, programozott volt.

Először oxit kaptam, kicsit vajúdnom kellett, utána megcsászároztak. Ne volt vészes, csak az utána lévő 2 hét volt nagyon rossz. :/

2014. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hatáorzottan éreztem, mikor csücsült és mikor fordult be.

A különbség egyértelmű volt.

Eleinte, olyan 18-26 hét között, csücsült még természetesen.

Olyankor mindig lent éreztem szinte a hüvelyemben, meg a végbelemnél a rúgásokat.

27. héten éreztem, hogy más, oldalt, a jobb bordám alatt éreztem a rúgást, nyomkodást, megszünt a hüvelynél ez az érzet, UH-n is mondták, hogy befordult.

Aztán 28. héten éreztem, hogy nemááá, visszafordult, amit a másnapi uh is bizonyított, megint csücsült, a hüvelyemet, hólyagomat rúgta.

Szerencsére csak pár napig volt így, aztán újra visszafordult fejjel előre.

Szóval ezek után azt mondhatom, hogy teljesen érezni, hogy hova rúg, hol csuklik.

2014. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28 hetesen már faros volt, és úgy is maradt végig. Hogy hol éreztem a mozgást, azt már így konkrétan nem tudom, csak arra emlékszem, hogy fenn a bordáim között érezni lehetett a kis buksiját. Császárral született, mivel első baba volt,ez volt a protokoll. A szülés alatt benn volt apuka is, a fejemnél ült, beszélgettünk, és vártuk, hogy végre lássuk a picit. Egyébként én nagyon gyorsan felépültem a műtét után, az első 1-2 nap volt nehezebb, de aztán már szinte úgy mozogtam, mintha nem is történt volna semmi.
2014. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nem túl bíztató :( Eddig nekem is farosnak mondták, utoljára márciusban voltam uh-n majd most megyek. Viszont nagyon lent, szinte a hüvelyemben érzem minden mozgását, fent semmit.
2014. ápr. 9. 18:57
 6/9 Baranka ***** válasza:
Nekem 28 hetes uh-án látta doki, hogy farfekvéses. Szülés sima volt, második gyerek. Majdnem császár lett, de fönökasszony meggondolta magát és elindult lefelé. Nem volt leányálom, de megcsináltam/tuk.
2014. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is második baba, az elsővel soha nem mondták a fekvését csak a terhesség végén. Én most vagyok 28 hetes, de mióta látják közlik, hogy fekvése farfekvés.
2014. ápr. 9. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a 24. héten derült ki, hogy farfekvéses, a másodiknál a 18.héten.

Állandóan a húgyhólyagomat taposták, vagy éppen ráültek.:)

Mindkettő császárral született.

2014. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

28 hetesen még felesleges izgulni, még simán megfordulhat. Az meg hogy valakinek 18 hetesen faros volt, nem azt jelenti, hogy végig úgy is maradt, annyi idősen még sokat tudnak forgolódni, csak a 3. trimeszterben már kevésbé, azért csak a terhesség vége felé szoktak jobban foglalkozni a fekvésével. Nálunk is úgy volt, hogy 18 hetesen fejvégű, rá 2 hétre haránt, 26 hetesen ismét fejvégű, aztán 28 hetesen már farfekvéses volt, és éreztem is, hogy a fejét nyomja ki felül.

De 28 hétnél még egyáltalán nincs gáz, simán befordulhat még, barátnőmnek mindkét babája a 30-as hetekben helyezkedett el fejjel lefelé.

2014. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!