Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha faros a baba akkor 36. hét...

Ha faros a baba akkor 36. hét után mi a terhesség további menete?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra,hogy az orvos mit tanácsol,mit ajánl.Meddig várnak a szüléssel vagy a császárral stb.....
2014. jan. 16. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
kérd őket,hogy vajúdás alatt tornáztassanak hogy beforduljon ha nem szeretnél császárt
2014. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk faros babánál automatikus császár van. Nekem is megvolt már minden konzultáció aztán a 38. héten vagy a 39.-en szépen befordult.
2014. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Van olyan, aki nem vállalja fel a faros szülést a többedik gyereknél se. Orvosodat kellene megkérdezni. De még simán megfordulhat. A lányom is a 37. héten tette. Vannak homeós gyógyszerek is, amik elméletileg jók a megfordításra. (én már nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam)
2014. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most szült így természetes úton,40. héten,végig faros volt A baba,szülés előtt megfordult.Az utolsó percig vártak a császárral.De nem kellett császározni,pont szülésre fordult be.
2014. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondta a doki, hogy mit csináljak, és befordult a baba :)

Négykézláb kellett ringatóznom minden nap, ettől a 38. hétre befordult.

De vannak rá homeopátiás készítmények is állítólag, sőt akupunktúrás kezelés is.


Ja és fontos, hogy beszéld meg a babáddal, kérd meg, hogy most már forduljon be lassacskán, mert ez mindkettőtök érdeke :)

2014. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 17. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is faros volt. Nem akarlak rémísztgetni, de nekem azért azért nem fordult be mert rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára. ha befordult volna akkor megfullad. 36 héten fájásaim lettek gyorsan be kórház, 60ra lement a szívhangja a picinek, sos császár, 4x volt rátekeredve a zsinór. úgyhogy nem biztos hogy jó ha be akarod fordítani a babát.
2014. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt ultrahanggal nem látja az orvos ha nyakán van a zsinór?
2014. jan. 18. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Sajnos nem látta bár ezt én sem értem.
2014. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!