Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez bordafájdalom lehet? Kismamik!

Ez bordafájdalom lehet? Kismamik!

Figyelt kérdés
31 hetes kismami vagyok, és kb 2 hete észre vettem, hogy a jobb mellem alatti részen, főként huzamosabb ülés után fáj még a bőröm is. Először azt hittem a melltartó nyomja el, de a bal oldalt sosem fáj. Sokszor érzem ott rúgkapálni a picit is, szerintetek ez a bordám amit esetleg nyom? tudok valamit tenni ellene?
2014. ápr. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a borda lehet, nekem 16 hetesen volt hasonló, mindig csak az egyik oldalon. Ha odanyúltam olyan volt mintha a csont vagy a bőr fájna.
2014. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen a bordádat nyomja!

Folyamatosan ezt érzem én is, nem is tudom, melyik héttől kezdve. Nekem a jobb oldalon szerintem a feneke lehet, mert tapintásból úgy érzem.


28 hkm

2014. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiammal nekem is mindig egy helyen fájt, de nem konkrétan a bordámat éreztem, hanem mintha a bőröm is fájt volna. Sokszor olyat is éreztem, mintha a bordámat belülről végigsimítaná.:) Az nem fájt, csak furcsa volt.

Most kislányt várok, vele a köldököm vonalában szokott fájni a hasam oldalt.

2014. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!