Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok. Napi...

36 hetes kismama vagyok. Napi 2-3 jósló, leszállt pocak, zárt méhszáj. Szerintetek kihúzom a kiírt napig?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! Az anyukák nagy része a vége felé már nagyon szeretne szülni így tudom mit érzel.(2. baba 35. hét)

Bőven húzhatod a végéig, még túlhordás is lehet. De élvezd ki az utolsó időt, utána fog hiányozni a terhesség :)

2014. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelentkezem ugyanezekkel az adatokkal :)

36+3 hetes vagyok, jóslók vannak, zálrt méhszáj, kb. 3 hete leszállt pocak (ami amúgy sem volt fent soha). Szerintem ezzel simán ki lehet húzni.

Tegnapi ctg-n egy-két keményedést mutatott, én nem is éreztem.

2014. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Elsikné Ivett válasza:

Szia!

Kihúzni kihúzhatod a végéig, túl is hordhatod illetve hamarabb is megszülethet, ez amolyan "zsákbamacska" :) Nekem 37 hetesen a méhszájértékem már 2110 volt, folyamatosan keményedtem már félidőtől kezdve és a 35. héttől már napi szinten voltak jóslóim. A vége felé már becsapós volt, mert volt némi rendszeresség is benne és már nagyon szülni is akartam, így mindig menetre készen álltam :) A pocakom egész végig lent volt és a kisfiam feje is. Végül 39+2 hétre szültem :)

Egy 2 hetes fiúcska anyukája :)

2014. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!