Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek strandra? 23hetes...

Mehetek strandra? 23hetes kismama vagyok, hétvégén strandol a család, kicsit be mehetek a langyos medencébe? 3. baba,3100 a méhszáj érték.

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem mennék a helyedben. És nem a vízmelegség miatt.

A strandon ugyanis rengeteg fertőzést össze lehet szedni és már így is kicsit nyitva vagy. Nem kockáztatnék.

2013. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én mentem mindig!!Soha nem volt semmi bajom.nekem is 3 gyerekem van.
2013. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az hogy másnak nem volt baja, te ne kockáztasd a tiédet. A baba fontosabb, 23 hetesen már ne a strand legyen fontosabb.
2013. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyitott méhszájjal én nem mennék. Zárttal is meggondolnám.
2013. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak a 3éves kislányom miatt akartam bemenni,kicsit játszani vele.De akkor csak combközépig megyek bele.Majd locsolom magam.:-) Köszi a válaszokat.
2013. jún. 20. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem mennék, nem is mentem, mert elkaphatsz egy fertőzést. De a combközép az jó lesz:)
2013. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Vagy ahogy írod, csak combig a kicsivel, inkább zuhanyozz a meleg miatt. Semmiképp se kockáztass!
2013. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, de nekem azt mondták az első UH-nál már, hogy bizony mostantól csak tusolhatok. Na persze egyszer alaposan kifertőtlenített kádban, kamillás vízben áztattam magam 10 percig, de utána legalább egy hétig lelkiismeret furdalásom volt, hogy milyen felelőtlen vagyok. Mondjuk igaz, hogy én egyébként is könnyen felfázok, és minden lehetséges vírust összeszedek, ha van a vízben :(

(Ezért is vállaltam be a babát, mert 1-2 évvel később szerencsésebb lett volna, de annyi alhasi gyulladásom volt már, hogy ha még párat összeszedek, ki tudja, akkor lehetne-e még babám.. Meghát imádom is a kis tökmagot, kivéve amikor a bordámat rugdossa)

Combközépig egyébként szerintem bemehetsz, pancsolhatsz a nagyobbakkal, és a medence széléről is lábat lógathatsz.

2013. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam itt valamikor,hogy strandos klóros vízbe nem szabad bemenni,csak természetes vizekbe,de én sem mennék a helyedben!
2013. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!