Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szedett NES infocseppek...

Valaki szedett NES infocseppeket terhesség alatt? Nemrég elkezdtem a NES terápiát reflux és pánikbetegség miatt, már jobb a helyzet, de közben meg tudtam, hogy kisbabám lesz. Szerintetek folytathatom a cseppek szedését?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának tartom azt a jelenséget, hogy kismamák nem szívesen esznek várandósan camambert sajtot és szusit, azonban ilyen hókuszpókuszokba simán belefutnak...


Senkinek nem szabadna ilyet szednie, nem csak várandósoknak. Csak azoknak használ, akik eladják. Placebo. Felesleges. Gasztroenetrológus, pszichológus, szülész, ezekhez fordulj, ne "ásványok kolloidjait, (amibe holografikus információt kódoltak lézeres eljárással."

2014. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd dr. Gelléri Juliannát, keress rá Facebook on, én is szedtem a cseppeket, ne hallgass az elsőre. Igaz várandósan nem szedtem, de nem azért mert az voltam, hanem nem volt már szükségem rá. Nekem az első fogaim gyökerein ciszták voltak, a csontszövet majdnem teljesen elhalt, a fogorvos nem sok esélyt adott a fogaimnak. Aztán láss csodát teljesen visszaépült a csontszövet. Szóval írj a doktornőnek és kérdezd őt
2014. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos. A pánikbetegséget a szakszerű pszichoterápia és (terhességen kívül) a megfelelő gyógyszeres kezelés gyógyítja, semmilyen természetgyógyászati hókuszpókusz. A refluxra szintén van orvosi kezelés, mivel orvosi okai vannak.

A pánikbetegség pszichoerápiája nagyon hatékony, a kliens aktív együttműködésére és munkájára van hozzá szüksége. Munka nélkül nincsen gyógyulás semmiből.

2014. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyáltalán nem rossz dolog én hiszek benne,láttam már nem kevés gyógyulást ezáltal és nekem is használ.Csak nem tudom a terhesség miatt abba hagyjam e,de majd megyek hamarosan megint terápiára és megkérdezem ott.Második köszönöm a megértő választ
2014. ápr. 14. 13:46
 5/5 nikoletta0814 válasza:
0%
Szerintem a pánikbetegség és a reflux is gyógyítható NES csepekkel én is hiszek benne. Hónapok óta küzködtem condylomával , fájdalmas beavatkazásokkal de semmire sem mentem 2-3 hét alatt újra előjöttek. A NES cseppekkel 2-3 hét alatt eltűntek, hihetetlen volt számomra is de igaz..:)
2014. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!