Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbeteg kismamák hogy vagytok?

Pánikbeteg kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

En mar nem vagyok kismama egy 2 eves Kisfiu anyukaja vagyok de panik beteg.

Jol voltam egeszen addig amig egy reggel munkaba menet a metronal lezartak a lepcsosor egyik oldalat es nagyon szuk volt a hely. A tomeg meg csak hompolygott...nagyon rosszul lettem. a 7. honapban voltam. Eletem legszornyubb rohamat eltem at. Szo szerint azt hittem megfulladok es kesz vege. Hivtam a ferjem, hogy nem tudok bemenni munkaba, jojjon ki ertem mert menni is alig tudok. O hivta terhesgondozot, hogy mit csinaljunk es mar szaguldott is velem a korhazba. Nagyon sokaig tartott mire elmult - azota terapiara jarok. 2 eve. Nagyon nehez neha de megeri. Nem kell gyogyszer onhipnozissal kepes vagyok megallitani hogy nehogy urra legyen rajtam a panik. Szornyu egy elmeny volt. Azt gondolom, ha nem kellett volna minden nap metrora ulnom, semmi bajom nem lett volna. De hat elni kell valamibol ha otthon csucsultem volna az meg meg depisse is tett volna.

2012. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!