Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamam mik a...

32 hetes kismamam mik a tuneteitek?

Figyelt kérdés

En borzalmasa rosszul alszom eg a gyomrom faj a hatam,derekam. Egyre nehezebbnek tunik minden.

Es felek a szulestol :/



2014. ápr. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem (lekopogom) semmi, de tényleg semmi. :) Viszont a szülés nálam is para.
2014. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüléstől nem félek, bár már második baba, de tudatosan készülök rá nagyon, bízom az orvosomban, a kórházban is.


A gyomrom nekem is ég, alig bírok aludni, a szeméremcsontom, a derekam, néha a térdem is fáj...


Próbálok aktív maradni, amíg csak lehet (sok magnéziummal és Kozmodiskkel könnyebb! :D), nagyokat sétálni a kétévessel, főzőcskézni, lazulgatni :)

2014. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok én is. A hátam fáj, de már megszoktam. A szeméremcsontom is fáj, heti 1-2 alkalommal ég a gyomrom. Hülyeségeket álmodom és sokszor kell pisilnem. Sétálni lassabban tudok mint szeretnék, séta közben úgy érzem hogy 100 km/órás szél fúj szemből.Háton nem tudok feküdni, mert fulladok, hányingerem van és a baba sem szereti, pörög akkor megállás nélkül.Összességében nem vészes, el kell fogadni. Félek a szüléstől /első/ de már várom, hogy láthassam a kisfiam.
2014. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 32 hetes + 4 napos vagyok. az utolsó uh szerint kb 2 kiló a baba és az egész medencém és alhasam majd leszakad úgy fáj, de ha lefekszem hál istennek elmúlik. már messzebb nem is nagyon bírok menni :( de már nincs sok, kibírjuk :)))
2014. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!