Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok. Pár...

10 hetes kismama vagyok. Pár napja fájdogál a hasam alja mindkét oldalon. Főleg akkor, ha leülök nagyon feszül. Hátrahajló méhem van! Attól lehet? Vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

10hetesen ez kvázi normális tünet.nekem még néha most is van 17hetesen.

próbálj úgy ülni,hogy ne nyomódjon a méhed.és ha nagyon elviselhetetlennek érzed vegyél be magnéziumot.

2009. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hello, feszül a méhed, mert nő, tágul, "felkészül" ez az elején normális :) nem valószínű, hogy a méhed állásával van osszefüggésben :) jó egészséget
2009. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyen szempontból 10-11hetesen szörnyű volt, eléggé fájt a hasam, húzódott, feszült, görcsölgetett, néha én is azt hittem ez már túlzás, de 12hetesen szépen elmúlt, azóta csak nagyritkán fájdogál!

22hetes

2009. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most a növekedéstől előre jön,lehet ezt érzed nekem is hátrahajló van,és kb.8-10 hetes korra előre jön,majd szülés után visszaáll,hátrahajlóba.lazíts!Nincs baj!Csak nő a baba miatt,és helyezkedik.
2009. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok!Csak nagyon megijedtem!Nagyon féltem a BABÓM,mert nagyon sok hosszú évet vártam rá!:)))Jó egészséget Mindenkinek!És Boldog Ünnepeket!
2009. dec. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!