Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet cukor a vizeletben...

Mitől lehet cukor a vizeletben? Bővebben lent

Figyelt kérdés
36 hetes cukros kismama vagyok, inzulint is kapok, de csak napi egyszer, reggelente, nagyon figyelek rá, hogy mit eszek, többször mérem itthon is a cukromat, normál értékeket mutat, mégis ma voltam laborvizsgálaton és vizeletcukor +..hogy lehet ez?akkor nem is használ a diéta?ebédre mindíg csak soványhúst eszek salátával, szoktam nassolni, de olyanokat mint pl pudingot főzök de 1,5%os tejből és xilittel, nem eszem semmi liszteset, cukrosat, akkor hogy lehet? mástól is kerülhet a vizeletembe cukor? ugye nem lesz baja a babámnak?nem hiába szenvedek a diétával? :((

2014. ápr. 11. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

diétát mennyire tartod be? vagyis az értéket?

mert nem csak az a lényeg, hogy ne lépd túl a szénhidrátot, hanem hogy pontosan annyit és akkor edd meg amennyi meg van adva. amiket írsz bennem az merült fel, hogy nem eszed meg az adott szénhidrátot, ami ugyanúgy gond, mint ha többet ennél

2014. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
c vitamint mennyit szedsz? nem szedtél esetleg a napokban kicsit többet? az okozhat álpozitivitást, nálam legalább is ez volt 24. héten. De én nem vagyok terhességi cukros tehát egyáltalán nem valószínű hogy ezért van, csak kérdem
2014. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óóó akkor ez lehet a baj? sokszor előfordul, hogy nem eszem meg az előírt 180g szénhidrátot, nem is gondoltam, hogy ezzel is rosszat teszek...van, hogy vacsorára a megengedett 50g helyett csak 20-30-at eszek...ettől is felmehet a cukor?ugye a lányomnak nem lesz baja ettől?
2014. ápr. 11. 14:40
 4/6 A kérdező kommentje:
C vitamint nem szedek abszolút az utóbbi egy hónapban már...remélem nem lesz gond
2014. ápr. 11. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 160 g CH kellett tartani és azt mondta a dietetikus, hogy nem baj ha 165 felmegyek, de 155 nél kevesebbet ne egyek.
2014. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor a hátrelevő pár hétben odafigyelek, hogy kevesebbet se egyek...remélem nem lesz baj..mondjuk a 32. héten uh szerint kb 1950gramm a kislányom, ami normális súly, gondolom ha mindíg egekbe lenne a vércukorszintem akkor azért nagyobb baba lenne?!
2014. ápr. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!