Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hkm vagyok. Szabadna még...

36 hkm vagyok. Szabadna még bicikliznem?

Figyelt kérdés
Terhességem elött is és alatt is minden nap bicikliztem. De mostanra már kicsit kényelmetlen a pocak miatt. Lehet vmi baj ha mégis biciklizem?

2014. ápr. 11. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelzi a baba ha nem jó. Amíg neked kényelmes mehetsz.
2014. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondta a dokim, hogy ameddig jólesik, vagy amíg nem keményedik tőle a hasam, addig lehet. Nekem keményedet is, meg kényelmetlen is volt, mikor leálltam vele. Szerintem neked ezek már az első jelzések, hogy mostmár ne biciklizz. Ha keményedik tőle a hasad, kinyílhat a méhszáj.
2014. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kényelmetlen, akkor miért akarsz mégis? Szerintem inkább ne, bár én félős lettem, mert a semmitől 32. héten levált a lepényem. :( Ha már nem esik jól, szerintem térj át a sétára, de az is igaz, hogy régen a nők meg lovagoltak, arattak, kukoricát szedtek végig, szóval ha minden rendben van, tuti nem lesz baja. :)
2014. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinyílhat a méhszáj a rá nehezedő nyomástól, illetve ha felbuksz, hassal fogod elkapni a kormányt. Emiatt én már nem kockáztatnék, ha elkerülhető a kerékpározás.
2014. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de az is igaz, hogy régen a nők meg lovagoltak, arattak, kukoricát szedtek végig, "


És kb negyedük a babával együtt halt bele a szülésbe, úgyhogy ne tekintsük őket követendő példának, akkoriban a magas gyerekszám pont ezt a jelenséget kompenzálta.

2014. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En sem azt javasoltam, hogy cserelje le a biciklit lora, sot. De riogatni sem szeretnem a kerdezot, hogy most aztan visszafordithatatlan kart okoz a babajanak. Csak a kerdesre valaszoltam. ;)
2014. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hosszú utakról van szó, csak elszaladok a boltba, postára. De gyalogolni nem szeretek, abba jobban kifáradok. És gyalog az út lenne odavissza vagy egy óra. Biciklivel 20 perc alatt végzek. Szóval gyalog kényelmetlenebb és fárasztóbb.
2014. ápr. 11. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan én még csak 22 hetes vagyok, de én is biciklizek naponta, itt a faluban mindenhová azzal megyek. Nem is tervezem, hogy felhagyok vele, amíg nem érzem kényelmetlennek vagy fájdalmasnak. Szerintem ha nem érzed rosszul magad biciklizés közben, akkor nem gond, csak légy nagyon óvatos!
2014. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!