Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetek be fejfájásra?

Mit vehetek be fejfájásra?

Figyelt kérdés
13hetes kismama vagyok, lüktetve fáj a fejem.
2014. ápr. 12. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Panadolt nyugodtan beveheted. Recept nélkül kapható.
2014. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Algopyrint vettem be, orvos szerint lehet, de van, aki szerint csak paracetamol hatóanyagút lehet. Gyógyszertárban is tudnak segíteni, ha nem elviselhetetlen inkább homeopátiás szerrel próbálkozz szerintem.
2014. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót nyugodtan bevehetsz, illetve nekem a dokim azt mondta, hogy 1-1 szem Algopyrint nyugodtan, ha nagyon fáj a fejem. Az első trimeszterben én is elég fejfájós voltam.
2014. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Paramax rapidot szedtem (NEM Panadol) de paracetamol és algopyrin származék elvileg szedhető.
2014. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Panadolt szedtem, azt javasolta a dokim. Csak az volt a bajom vele, hogy nem hatott. Ha teheted, próbálj ki másikat.
2014. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Algopirynt engedte. Mivel én migrénes vagyok és az első időszakban nekem jobban felerősítette a rohamokat a terhesség és gyakrabban is fájt, így azt mondta doki, hogy ha 2-3 naponta beveszek egy szemet attól nem lesz bajom. Mindig csak félszemet vettem be és ha nagyon nem enyhült akkor a másikat is. Általában használt, ha nem volt túl erős a roham. Nekem azt mondta, hogy ibuprofen tartalmút semmiképpen, mert az bizonyítottan magzatkárosító. Ezt is nézd meg a tájékoztatóban!
2014. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyis a babának nem lesz baja...
2014. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!