Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, tegnap este...

28 hetes vagyok, tegnap este ota furcsan faj a hasam ilyet meg nem tapasztaltam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Este egymas utan kemenyedett a hasam,ha setalok nyomast erzek lent,mintha ki akarna szakadni,ugy jarok minr egy pingvin,ma is ugyanugy van,de ,most kicsit faj is ha kemenyedik,es mintha lentebb ereznem a babat mozogni. Baj lehet? Bekene menjek korhazba? Ha most szulnem meg a babam,ugye nem lenne semmi baja? Nagyon tanacstalan vagyok,elso baba.
2014. ápr. 12. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be nézesd meg magad,inkább egyszer feleslegesen.
2014. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt 2 hónap így nézett ki, 3500 magnéziumot kell szedjek és sokat pihenni (magyarul fekvés van). Sztem lásson orvos, az a biztos.


30 hkm

2014. ápr. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképpen menj be az orvoshoz hogy vizsgáljon meg.

Nekem is volt hasonló (nyomásérzés az alhasban mintha ki akarna szakadni), szerencsére semmi baj nem volt, magnéziumot kell többet szednem, többet pihennem, amióta ezeket betartom azóta majdnem teljesen megszűnt, csak néha jön elő, pl. hosszabb állás vagy gyaloglás után. De szerintem nézesd meg magad, az a biztos!

2014. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,voltam dr.nal,nincs semmi baj,azt mondta h csak megfordult.
2014. ápr. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!