Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég éles nyilalásokat érzek...

Elég éles nyilalásokat érzek egy adott ponton (kb. a méh széle lehet bal oldalon) tegnap este is ill. ma reggel ismét tapasztaltam. Nyugtalanít, ez természetes dolog vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
17. hétben vagyok, a babát érzem már mozogni. Ha valaki tapasztalt hasonlót ezekben a hetekben örülnék ha megosztaná. Köszönöm.
2008. szept. 1. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!!

nyugodj meg, ezek természetes dolgok!! a méh szalagjai nyúlnak, ezek okozzák!! nem lesz állandó, de természetes. mostmár nől a babód, így kell a több hely :)

boldog pocakoskodást, 28 hetes kismami

2008. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok a 22. hétben és én is hasonlóakat érzek már kb. a 15. hét óta. Tényleg nem állandó a dolog, van, hogy napokig semmi, aztán meg órákig alig bírok kieegyenesedni, annyira szúrkál. Nekem általában a jobb oldalon.

Én is aggódtam emiatt, rákérdezem a dokinál is és a védőnőnél is, és mindketten megnyugtattak, hogy ez teljesen természetes, ahogy az első válaszoló is írta, nyúlnak a méhszalagok. Azt mondták, akkor van baj, ha görcsölni kezdek.

MagneB6-ot próbáltad már?

2008. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen MagneB6-ot is szedem de hát...Azért megnyugtató hogy nem csak én vagyok ezzel így. Köszönöm.
2008. szept. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!