Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valahol olvastam, hogy egy nő...

Valahol olvastam, hogy egy nő már 40 napos terhes volt, mikor az ötödik teszt mutatta csak ki a pozitívat. Előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Valamelyik kedves kommentelő írta. Elnézést szeretnék tőle kérni, hogy ennyire reklámozom! De tényleg érdekelne.

Emlékszem, hogy erősen ajánlotta a vérvizsgálatot, mert az megbízhatóbb.


2009. dec. 20. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát majdnem 6 hetes terhes..? Nem,ilyen nincsen.. ha félifőben volt peteérés akkor nagyon maximum egy héttel az elmaradt menstruáció után kimutatja. (de a nagy átlagnál előbb)
2009. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok,ha valamilyen okból 2 héttel később volt peteérés,akkor elképzelhetőm viszont a fogantatás igy meg 2 héttel később történt szóval nem reális a 40 nap.
2009. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nem helyesen végezte el a teszteket vagy túl hamar, esetleg hibásak voltak a tesztek?

Vagy egyszerűen kicsit túlzott....Köszönöm a választ!

2009. dec. 20. 22:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig lehetséges, mert én is majdnem 6 hetes voltam, amikor először kimutatta (pedig serényen minden nap teszteltem Lily teszttel, mert éreztem, hogy terhes vagyok)és 6+4 voltam,amikor az első ultrahangon voltam.

Én arra is gyanakszom, hogy ez a fajta teszt nem a legjobb, mert sokan panaszkodtak rá.

2009. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalán olyan emberek is vannak akiktől ha megkérdezed aztmondják hogy repülő is zuhant a fejükre.Amugy nem feltélen lóditott,csak nem mindegy hogy azt az öt tesztet mikor csinálta meg,mert ha az első négyet a kimaradt menstruáció utáni négy napban,és az ötödiket meg csak sokkal de sokkal később,akkor való igaz,előfordulhat ilyen.
2009. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont akkor volt peteérésem, amikor már meg kellett volna jönnie. És akkor ugye - lett a teszt. Vártam, h megjöjjön de nem jött. Két hét múlva teszteltem és az már pozitív lett. Szóval, ha az utolsó mesitől számolnám, akkor én is 6 hetesen teszteltem először pozit, de akkor még csak 4 hetes voltam. Szóval azóta is, ha megyek UH-ra, nem a mensitől számoljuk a terhesség idejét, hanem a bab méretei alapján és így pont két hetes az eltérés. szóval igen is létezhet ez az eset.
2009. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En egy olyan hozzaszolast irtam, hogy a tesomnak a 2 honapos kesessel nem mutatta ki a teszt a terhesseget, pedig ikres volt. Igaz o csak egy tesztet csinalt es abbol sem tudom melyiket es jelen sem voltam, hogy megfeleloen vegezte-e el. Nala UH-n mutattak ki a terhesseget. Es en ajanlottam, hogy esetelg verbol kimutathato lehet. Szerintem ez nagyon teszt-fuggo, illetve kerdes, hogy az illeto jol hasznalta-e.
2009. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2009. dec. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!