Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamák, hogy vagytok?

14 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Voltak rosszullétek? Ha igen, elmúltak? Hol fogtok szülni? Első, második, harmadik vagy többedik baba? Neveken gondolkoztok?

Üdv: Nelli


2014. ápr. 13. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! En epp ma lettem 14 hetes! Alig voltak rosszulléteim, hányás semmi, inkabb emelyges delelottonkent, de megoldottam hogy nem ettem. Ez mostanra teljesen elmult. Egyedül az arcom nez ki renesen, csupa ragya vagyok, meg kamaszkoromban sem volt ilyen durva. :(

2.babam lesz, az elso fiu. Meg nem tudjuk a nemet, de neveken mar gondolkoztunk. Ha fiu lesz akkor egyertelmu, ha lany akkor gondban vagyunk, mert tobb nev is van talomban, de nem tudunk donteni.

Nalad mi a helyzet? :)

2014. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja es Bpen a Margit korhazban fogok szulni! :)

Anna

2014. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Émelygés,hányinger volt,1X hánytam,de szerencsére elmúlt :)

3. baba,Flór Ferenc kórház.

Neveken még fogunk gondolkozni,ha kiderül a neme,de egyenlőre: Petra/Vilmos.


14+2

2014. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babákhoz!

Nekem a 9.hétig voltak rosszulléteim, de szerencsére elmúltak. Székesfehérváron fogok szülni. Első baba. Ha kisfiú Vajk Norbert, ha kislány Ilka Johanna lesz.

Üdv: Nelli

2014. ápr. 13. 19:04
 5/6 bius06 ***** válasza:
Én holnap töltöm a 14. hetet. Nem hánytam soha, egy kicsit émelyegtem az elején, de nagyon fáradt voltam mindig. Képes lettem volna egész nap aludni, de hála az égnek már ez is elmúlt! A nemét még nem tudjuk, második baba lesz, az első kisfiú, úgyhogy most lányt szeretnénk, bár az lényeg hogy egészséges legyen! A neveken már gondolkodunk, de még nem döntöttük el. Sátoraljaújhelyben fogok szülni. Te kedves kérdező hogy vagy?
2014. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 14hetes. Nekem eddig minden reggel hányással indult a 9. hét óta. Mostanában kezd csak hányingerre váltani. Első baba, ha kislány lesz akkor Kinga vagy Maja, ha pedig kisfiú akkor Benedek vagy Levente.
2014. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!