Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elélvezek, utána egyből...

Ha elélvezek, utána egyből keményedik a hasam, okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretkezni már nem nagyon merünk a férjemmel inkább máshogy elégítjük ki egymást. Tegnap nagyon bekeményedtem és rá 2 órára még fél óránként jött egy keményedés. Ez árthat a babának?
2014. ápr. 14. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal, szerintem nem lesz jó így a babának. Én is el voltam tiltva, és a más módon való örömszerzéstől is keményedtem, tehát utána végleg eltiltott a doki.
2014. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orgazmus méhösszehúzódást okozhat, amitől pedig kinyílhat a méhszáj. Más bajt nem nagyon tud okozni, max beindul tőle a szülés, ha már a vége felé jársz.
2014. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok, el voltunk tiltva a szextől az első 3 hónapban, utána is csak óvatosan lehetett, de egyszer kicsit véreztem utána így nem merünk,csak mást. Nekem azt mondták hogy nem indul be a szülés ettől, akkor most mégis? nem szeretném ha ennyire korán kibújna!
2014. ápr. 14. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

ugyanigy voltam, vagyok, én ilyensmiröl nem is beszéltem a dokival, azt hittem ez teljesen normális..

most töltöm a 38. hetet és teljesen zárt a méhszáj (pedig szinte naponta együtt vagyunk)

2014. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mehosszehuzodast okoz az orgazmus :) ez teljesen normális. Többször megkerdeztem az orvosomat, és ez teljesen természetes. Ne aggódj! Ha mész a dokidhoz, akkor kérdezz rá de azt fogja mondani hogy semmi gond ez így természetes :) 16 hos kislány anyukája és 9 hetes babás :)
2014. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, ha orgazmust követően kemény a pocakod :)


Ne aggódj, ettől nem indul meg a szülésed. Nem csinál akkora méhösszehúzódást, mint ami a szülésnél van!


A dokim ezt mondta.


Sőt, tapasztaltam már. 3.babát várom, 35.hetes vagyok és imádom az orgazmusokat, természetes, hogy keménykedik a pocóm utána :)

2014. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!