Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem nincs a terhességem...

Nekem nincs a terhességem során josló fájásom. Amikor megindulnak a fájások a szülésiek akkor hogy megy keményedik a has és utána jönnek? Vagy amikor vannak a fájások végig kemény a has?

Figyelt kérdés
40hetes elmultam
2008. júl. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fájás alatt végig kemény az egész has. Szép szülést kívánok.
2008. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megindulnak a fájások nem fogsz ezen gondolkozni,mert az tényleg fáj.Nekem, volt olyan,h az NST nem mért keményedést,de közben éreztem,h fáj,és néhány percre voltam csak a tolófájásoktól.Többen is mondták,hogy jártak így.
2008. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem voltak fájásaim.Vizsgálaton azt kacagtam, hogy a doki azt mondta, hogy most kemény a hasam és hogy érzem e a fájásokat. De én semmit nem éreztem. Még azt sem, hogy kemény. Nálam úgy volt, hogy itthon egyszer csak a nagy semmibe elment a magzatvíz , minden fájás , keményedés nélkül. Ezután egyből 5, majd kb 20-25 perc múlva 3 perces fájásaim voltak. Épp beértünk időben a korházba. Úgyhogy szerintem ne a fájásokra, keményedésre figyelj (ha ezt nem érzed) hanem a magzatvíz elfolyásra. Na utána tutti észreveszed hogy fájásod van. Sok sikert. Nagyon jó lesz!
2008. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az a kevesebb, aki nem érzi a fájást:-)

Abszolut mensi szerü görcseim voltak, egyre erősebbek és egyre sűrűbben, és én azt hiszem nem nagyon emlékszem, de bitos keményedett is akkor a poci. Tolófájás alatt tuti kemény, arra emlékszem:-)

Ne félj, észre fogod venni, ha menni kell:-)

6 hetes kislány anyukája

(ja, nekem 32. héttől voltak jóslóim, de szülés előtt 3-4 héttel már egyáltalán nem voltak)

2008. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!