Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság és sex ti hogy...

Várandósság és sex ti hogy voltatok vele? Minket aggaszt egy pici dolog ez nem gond?

Figyelt kérdés

Szóval 12 hetes vagyok most és mikor orgazmusom van akkor utána kicsit kellemetlenül elkezd feszülni a MÉHEM VAGYIS OTT LENt valami!olyan furcsa érzés!azért aggódom mert egyszer volt egy spontán vetétésünk és előtte együtt voltunk és utána kezdtem el görcsölni majd az elmúlt pár óra múlva meg jött a nagy görcsölés:(

szóval nagyon nem igazán merünk együtt lenni:(a mulkori eset miatt meg hogy most ilyen érzés:(de ez igy sem jó:)

volt valaki ilyen helyzetben vagy mit tanácsoltok?


2009. dec. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus okozhat görcsöket,ez általában nem okoz gondot,de ritkán okozhat vetélést.Ha már volt vetélésed,minél hamarabb kérdezd meg a nőgyógyászod,mert van akinek emiatt tilos a szex.
2009. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem merünk szexelni. 20 hetes.

A páromat zavarja a hasam. Másképp szeretget most.

2009. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első 12 hétben el voltunk tiltva egy haematoma miatt.Azóta minden rendbe van ,viszont én mindig elfelejtettem megkérdeznia dokit,mi van a sexel.A férjem viszont pont mostanában mondta,hogy ő sem merné már,féltené a babát,nekünk nem ér annyit.Viszont mindennap megvannak a kis összebújások,puszik,csókok,és ez is igy jó.Amúgy már nekem sem hiányzik csak néha.19hetes km.
2009. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
holnap megyünk dokihoz majd megkérdezem és köszönöm a válaszokat :)
2009. dec. 21. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, az orgazmus okoz némi keményedést, de nem fáj, nem vérzek, nem vagyunk eltiltva, így bátran együtt vagyunk hetente többször is :)
2009. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 23 hetes kismama vagyok es szoktam a paromal szeretkezni es nem szoktak asztan fajdalmaim leni szerintem feltetlenul meny el orvoshoz
2009. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!