Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a labor eredményen minden...

Ha a labor eredményen minden rendben akkor a baba is biztosan rendben van?

Figyelt kérdés
6 hetes Uhn voltam utoljára, és csak jövőhéten megyek dokihoz, de aggódom, hogy minden rendben van e a picivel
2014. ápr. 14. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Baj bármikor történhet, de gondolj arra, hogy minden rendben lesz.

Én is 6 hetes UH-n voltam először, mindent rendben találtak, aztán csak a 12. heti UH-ra kell mennem, az még egy hét. A két UH között egyáltalán nem is lát orvos, nem volt semmiféle vizsgálat sem egyáltalán, úgyhogy megértelek. Nekem is nehéz ez a 6 hét úgy, hogy nem tudom, mi a helyzet odabent. Sőt nekem volt már vetélésem is. De bizakodni kell, hogy minden szépen halad a maga útján.

2014. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ahogy az 1. írja, amíg benn van a pocakban a baba, sosem lehetünk teljesen biztosak, hogy minden rendben, mivel még a vizsgálatok sem 100%-ig pontosak, de nyilván ebben kell hinni és bízni!

De az anyai vér vizsgálatából meg pláne nem lehet következtetni arra, hogy a baba rendesen fejlődik...sajnos.


De emiatt ne keseredj el, szerintem ezen sokan átmegyünk/átmentünk :) Én is végig aggódtam a 9 hónapot...és persze az az azóta eltelt 2 évet :) Természetes, hogy aggódunk a picikénkért...

Egyébként onnantól, hogy majd érzed a mozgását, könnyebb lesz, legalábbis én nyugodtabb voltam onnantól, hogy érzetem, ahogy ficánkol odabenn :)


Boldog babavárást! :)

2014. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!