Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mennyi ideig tartott...

Nálatok mennyi ideig tartott a 18 hetes ultrahang?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy a baba összes kis szervét megnézik. Írják, mennyire fontos ez a vizsgálat. Az aggasztó csak az, hogy az engem vizsgáló orvos hamar végzett. Értem én, rutin stb de mégis, azért nem kéne hosszabb időt szánni egy ilyen vizsgálatra? ÉN pár percet voltam benn. Mindenét megnézte, de olyan gyorsan zajlott az egész....
2014. ápr. 14. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez függ ki és mivel végzi szerintem.

Nekem a 12 hetes genetikai uh sztk alapon 1,5 perc volt kb. Aztán ki is derült, hogy el is mértek mindent, és komoly dolgokat nyilván nem is néztek ennyi idő alatt.

Úgyhogy magán úton mentünk egy genetikai uh-t csináltatni, ott ez a genetikai uh majdnem egy óra volt. Nah, ott tényleg mindent megnéztek, fantasztikus volt! :)

Úgyhogy a 20 hetes genetikai uh-t is ugyanott csináltattuk, az kb 30 perc volt. Szintén mindenre kiterjedő vizsgálat!

De gondolom sztk alapon ez is 1-2 perc lett volna :(

2014. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45perc volt. Tényleg mindent megnézett az orvos 2-3szor is. Én a rózsakert medical centerben voltam. Az orvosom javasolta, hogy oda menjek ne a kórházba, mert sokkal alaposabbak sokkal jobb gépekkel, mint amilyenek a kórházban vagy az sztkban van.
2014. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerkőcnél a nagy genetikai uh-kat inkább az Istenhegyi Géndiagnosztikán csináltattuk. A 12. heti kb. 20 perc volt, kaptunk dvd-t, képeket, alapos és körültekintő vizsgálatokat. A második babánál alacsony lett az Afp, hiába volt tökéletes a kombi teszt, a doktor ennek ellenére tetőtől talpig átnézte a kicsit. Kb. 30 perc volt az egész, nagyon élveztük. Végignézhettük a kivetítőn a vizsgálatot, a szívkamráktól kezdve a legkisebb lábujjig, mindent láttunk és szakszerű magyarázatot is kaptunk hozzá, hogy mit miért vizsgálnak. Ha nem nyugodtál meg és nem sajnálod az árát, akkor nyugodtan nézesd meg a babát máshol is.
2014. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZTK alapon a kórházban 6 perc, magánúton 40 perc 4 nappal később.
2014. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is mindig sztk alapon voltam és mindig kiszórtak pár perc alatt
2014. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45 perc volt magán úton.
2014. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én is a Rózsakert Medical Centerben voltam, szintén az orvosom javaslatára, nagyon profik! :)

2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az SZTK-ban voltam, de nagyon sokáig tartott, legalább 20 percig, plusz visszahívtak 2 héttel későbbre, mert nem látszott minden jól, akkor megint alaposan megnéztek.
2014. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!