Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol vegyem meg a gyerekag...

Mikortol vegyem meg a gyerekagyat es a gyerekkocsit? ^ honapos terhes vagyok! Varjak meg egy honapot?

Figyelt kérdés
Szeretnek mar venni par ruhacskat is,de babonabol nem vettem meg semmit. Szerintetek 6 honaposan lehet mar vasarolgatni?
2014. ápr. 15. 07:37
 1/9 A kérdező kommentje:
6 honapos terheses vagyok! nem korai meg?
2014. ápr. 15. 07:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb elkezded annál jobb. Én a 20. hétig akartam várni, mert a családban már történt középidős komplikáció. Aztán most már sajnálom,hogy nem tartottam b,hogy 20. hét után elkezdünk vásárolni, mert 35 hetes vagyok, még elég sok minden hiányzik, és az is lehet,hogy a héten szülök (Doki szerint) Na meg ugye ki kell mosni a kisruhákat, vasalni.. Addig tedd míg van energiád :)
2014. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! Koszi ;)
2014. ápr. 15. 07:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a 30. hét előtt semmit nem vettem, részben babonából, részben mert nem érdekelt annyira. Nézelődtem, válogattam, főleg az interneten, aztán kb két-három nap alatt megvettünk mindent és egy hét alatt túlestem a mosáson, vasaláson is.

38 hkm

2014. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindenki úgy készül anyagilag, hogy 2 nap alatt vegyen mindent, mert azért ha olcsóbbakat is vesz az ember, elég nagy összeg.
2014. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van utolsó, de netes árak alapján mi is tájékozódtunk és elmentünk jó pár bababoltba(1 napon) a kis listánkkal és megnéztük, hogy mi hol mennyibe kerül. Még nem vettünk semmit, de 1-2 nap alatt akarunk mi is megvenni mindent, hiszen már tudjuk, hogy melyiket és hol szeretnénk megvenni. Szóval ha előtte bejárják a boltokat és neten utánanéznek az áraknak és már konkrét elképzeléssel mennek vásárolni, akkor lehet így is 1-2 nap alatt okosan vásárolni és olcsón. Persze kismama, ha már most meg is veszed, szerintem már akkor sem gond, ahogy jónak látod! :) 29 hkm
2014. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egyben akarsz mindent megvenni, akkor célszerű lenne elkezdeni. Első babámmal 22 hetesen vettünk kocsit, 27 hetesen ágyat, utána apránként a ruhákat meg ami kellett. Most 29 hetes vagyok, ágy kell, ruhák, kiegészítők stb. apránként ismét vásárolgatunk. Egyben nagyon nagy kiadás akkor is, ha bejárod a boltokat és olcsó ruhákat veszel.
2014. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a babona a 12. hétig tart, így 14 hetesen a babakocsit már meg is vettük és rá egy-két hétre már neki is álltunk babaruhát vásárolni. (16 hetesen tudtuk meg hogy fiúnk lesz)

Én egyrészt ki sem bírtam volna a 30. hétig, a másik pedig hogy nekünk nem volt egyben 1-200e Ft-unk mindenre, én minden hónapban 10-15ezret tudtam ilyesmire költeni így folyamatosan vásároltuk meg a szükséges dolgokat.

Még így is maradt mit venni a 37. héten is. A hálóruhát, betétet ilyesmit a legvégén vettem meg.

2014. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél előbb annál jobb.

Eleve, hogy a végén nem kell majd kapkodni, hogy betudj szerezni mindent, illetve nem lesz majd annyi kiadás sem egyszerre.

Mi a babakocsit már 20 hetesen megvettük, sajnos helyhiány miatt a kiságyat csak a 25. hét körül tudtuk megvenni.

2014. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!