Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapétázott valaki terhesen?...

Tapétázott valaki terhesen? Illetve jelen volt mikor tapetazas folyt a lakásban? Okozhat gondot?

Figyelt kérdés

A szoba kicsi, joll szelloztetheto.

13 hetes vagyok.


2014. ápr. 15. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38 hetesen egyedül 3 szobás lakást festettem :) Lehet tapétázni, semmi bajod nem lesz tőle.
2014. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk most hétvégén lesz a tapétázás, festés, parkettázás.

Otthon leszek, én főzök a társaságnak, tapétázni nem fogok, a festésben már majd részt veszek, mert mintákat festünk a falra.

29hkm

2014. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bius06 ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod! Én az első gyerekemmel 32 hetesen tapétáztam a nappalit a férjemmel. Semmi baja nem lett a babának. Most várom a 2. babát, a nappali festésén már túl vagyunk, de 2 hét múlva kezdjük a hálószobát. Természetesen nem mászok létrára, meg nem cipelek festékes vedreket, de amiben tudok segítek!
2014. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy maszkot tegyél fel, a ragasztóban levő oldószer belélegzése annyira nem tesz jót. Illetve nyitott ablak mellett csináljátok.
2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33 hetes voltam amikor tapétáztuk a gyerek szobát, igaz nem én csináltam, én csak néztem és "dirigáltam". :) Semmi baja a kisfiamnak.
2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A ragasztót ne nagyon szagolgasd, nem biztos hogy jót tesz, de szellőztessetek és akkor kimegy a szag, meg ne te nyújtózkodj, emelgess nehogy baj legyen, de egyénként hajrá :-)
2014. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32 hetesen tapétáztunk festettünk, bútort szereltünk azon kívül, hogy rohadtul elfáradtam más bajom nincs igaz a fiam még nem született meg ( a tapétaragasztónak nem volt szaga, legalább is amit mi használtunk. A nagylányomnál én festettem a szobát 6 hónaposan neki sem lett semmi baja, inkább arra figyelj, hogy ne terheld túl magad.
2014. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általában a vízzel higítható festékeknek, ragasztóknak nincs káros hatása, persze szellőztetni sosem árt.

Viszont a zománc- és olajfestékeket, lakkokat - vagyis amihez lakkbenzin, nitrohigító és hasonlók dukálnak -, érdemes messzire kerülni. Na meg ha csiszolnátok bármit.

2014. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, én vezényeltem itthon a gyerekszoba tapétázást, gipszkartonozást, meg egyéb kisebb szépítő munkákat 34 hetes terhesen (szakmába vág). Sőt, raktam laminált padlót, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, ott minimális ragasztót használtunk.

Sima tapétázás nem jelenthet gondot. A tapétaragasztók vízbázisúak, nem oldószeresek. Ha parkettát lakkoznátok, akkor azt mondanám, hogy menj el otthonról, de így nem.

2014. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az egész lakás áttapétáztuk és kifestettük. A tapétákat én vágtam méretre, még a tapétaragsztót is én kevertem ki, és itthon voltam mikor tapétáztunk. Nem lett semmi gond, nyugodtan csinálhatod/ott lehetsz, ha nem kell valami miatt feküdnöd.
2014. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!