Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medig huzta valaki a terhesség...

Medig huzta valaki a terhességet ezek után? Mekora lesz a babám a végére?

Figyelt kérdés
31hetesen korhàzba kerültem,mert kinyiltam 2ujnyira meg kemènyedtem,de nem fàjt semmim.infuziot,tüdöèrlelöt megkaptam 3nap mulva hazaengedtek ès csak feküdhetek meg ultrogestan hormont kaptam 3x1et meg magnèziumot 1x1.a baba 35.53cm ès 1800gram menyi lesz a vègère?32+1hkm

2014. ápr. 15. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az uh-s súlybecslés nem sokat ér, erre nem szabad adni.Nekem azt mondták végig sem viszem bőven 4kg feletti lesz a fiam. Túlhordtam 4 nappal és 3620gr született.
2014. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

végig azt mondták, hogy nagyon nagy baba lesz, bőven 4 kg feletti súllyal. a betöltött 41. héten 3.200 g-mal született


a súlyt mindenféle átlagokból számolják, szóval igazából senki sem tudja megmondani, végül mennyivel is születik majd :)

2014. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: a súlybecslés nagyon-nagyon hozzávetőleges, vagyis esetedben annyit jelent, hogy egyelőre nem kell tartanod egy kis súlyú, éretlen, erőtlen baba születésétől. Ne félj, semmi baj nem lesz, ez egy tök normális súly. A szigorú fekvést viszont nagyon nehéz elviselni, a legtöbb kismama ilyenkor unalmában-kínjában eszik. Erre mondjuk tudsz figyelni: ha te most nagyon meghízol, akkor azért a babára is rakódhat felesleg. DE. Ne felejtsük el, hogy szüléskor-születéskor a baba feje a nagy kihívás, a röcögők meg elsősorban nem a koponyáján vannak. :) Szóval most koncentrálj arra, hogy kibírd ezt a pár hetet, nehogy túl korán jöjjön a babád, aztán a 36. héten nyugodtan kelj föl és szép fokozatosan kezdd el csinálni, amihez kedved van.
2014. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kihúzod végig, a súlybecslés alapján szerintem olyan 3 kg körüli babára számíthatsz.

Amúgy én 31. hétre 1800 grammal születtem, gondolom hosszra is hasonló lehettem, és nincs semmi bajom. Szóval szerintem ne aggódj. Egy ismerősöm babája is nemrég született 31. hétre, nála sem volt semmi gond.

2014. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonló cipőben vagyok.Nálam 22 hetesen kiderült hogy megvan nagyon rövidülve a méhnyakam,nem fogom bírni a baba súlyát anélkül hogy kinyilnék, pluszba a lepény is a méhszájamat nyomta. Bekerültem a korházba kaptam infúziót,sokat görcsöltem és keményedtem.Holnap töltöm a 27. hetet,kaptam tüdőérlelőt,szedem napi 3*2vel a magnerotot,mellé vasat d-vitamint és gravidát.Végig fekve kell kihordanom a picimet de félő igy is hogy idő elött érkezik.A fekvést tartsd be nagyon szigorúan,emelni ne nagyon emelgess.Én pl. csak a szép dolgokra gondolok,szinte csak wcre és zuhanyozni kelek fel az ágyból,és számolom a napokat.
2014. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!