Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre vár valaki babát?...

Novemberre vár valaki babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Családnak, barátoknak elmondtatok már? Első baba vagy tesó?

#November 2014 #novemberi baba
2014. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim válasza:
kössz ,jól
2014. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:

Szia. November 1-re vagyok kiírva. :-) Most vagyok 11+4 hetes. Első baba lesz. Tavaly már volt egy vetélésem, remélem, hogy ő most velünk marad. Csütörtökön lesz a 12. heti UH. nagyon izgulok!!!

A 6. héttől egyre rosszabbul lettem, hányás, hányinger, semmit se tudtam enni hetekig csak háztartási kekszet. Alacsony vérnyomással is küzdök, emiatt egyszer össze is estem. Mostanra vagyok jobban, már zöldséget, gyümölcsöt, néhány féle tejterméket is meg tudok enni.

Te hogy vagy? Hány hetes vagy?

R.

2014. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
Jah, és mivel rosszul viseltem az első heteket, és nem is dolgozok, itthon kell pihennem, ezért így család, barátok, kollégák is tudják már.
2014. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
Szia! November 8.-ra vagyok kiírva. Már van egy gyönyörűséges 15 hónapos fiam. Kicsit félek a kis korkülömbségtől. Biztos nem lesz egyszerű, de már nagyon várom, hogy itt legyen velünk. :)
2014. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
Ja, és a szűk családnak és a barátoknak mondtuk el.
2014. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:

10+6 vagyok, nov 6-ra vagyok kiirva:) van egy lassan 3 éves lányunk és másfél év próbálkozás és egy missed ab után most jön a kistesó végre:)

én állandó hányingerrel küzdök a 6. hét óta...ezen felül jol vagyunk:)

2014. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: még nem mondtuk el senkinek, jövő szerdán genetika, utána:)
2014. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :-) en november 13.ra vagyok kiirva.Nalunk senki nem tudja még csak mi a férjemmel. Meg akartuk várni a három hónapot, mert sokára jött össze ez a baba.Van egy lányom már, majdnem négy éves. vele ehhez képest piskóta volt az eleje..semmi hányinger Most nagyon nehéz. Folyton kavarog a gyomrom..hogy mast ne emlitsek.
2014. ápr. 15. 21:32
 9/63 A kérdező kommentje:
Bevált valakinek valami hányinger ellen? Amugy mindenkinek gratulálok :-)
2014. ápr. 15. 21:38
 10/63 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: alma:)
2014. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!