Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kíirt kismamák...

Novemberre kíirt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek ezt a meleget?Tudjátok már h milyen nemű babátok lesz?Első,második vagy többedik baba?Minden érdekel írjatok
2013. júl. 30. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Második baba. Nemét még nem tudjuk. 26 hetes vagyok és egész jól viselem eddig.
2013. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk első baba lesz, kisfiú. Külföldön élünk, itt már nincs az a nagy meleg szerencsére. Egyébkènt jól vagyok, 2-3 napja egész lent rúgdos, bombázza a hólyagomat úgyhogy örökké pisilnem kell , de hát ez legyen a legnagyobb bajom :-)

Te kérdező, hogy vagy? Első baba?

26+2 hkm

2013. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A meleget egész jól, a frontokat kevésbé. Kislányunk lesz és első baba. November 29-re vagyok kiírva. Nekem is a szeméremdombom tetején ficánkol, és már kezd itt-ott nyomni. 22+5 hkm
2013. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elso baba, kislany :)

Mar nagyon durva akrobata mutatvanyokat hajt vegre, ulve alul, fekve egeszen a koldokom folott picivel erzem. eleg aktiv kislany, egesz nap tesz-vesz, ejjel nagyreszt viszont alszik velem egyutt. nagyon jo alvokám van, most is 11 orat aludtam. szept. 4-ig dolgozom (Ausztria), aztan vegre koncentralhatok teljes mertekben a babaszobara, lakasra, szeretnek varrogepet venni, kisruhakat horgolni. Kiirt datum: november 7.

Te kerdezo, hogy vagy?

25+6 h boldog kismama

2013. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


2. kislányunkat várjuk! :D


Hát a meleggel meg kell birkózni! :D Nehéz de megoldható!


Te hogy vagy?


Kicsi lányom odabent sokat mocorog! Szinte meg se áll! :D

2013. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
November 28-ra vagyok kiírva, ha minden igaz kislányunk lesz, remélem ezt kedden uh-on megerősítik majd, mert még nem mondták biztosra. :-) Első baba lesz, nagyon sokat ficánkol már, sőt akkorákat rúg, hogy látszik ahogy pattog a hasam. :-) Nagy melegben ki sem mozdulok a lakásból, szerencsére már itthon vagyok táppénzen, úgyhogy megtehetem. Idebent elviselhető a meleg.
2013. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek!

Én November 24 re vagyok kiírva,második baba és nagyon kis aktív ,már sokszor a köldököm körül mocorog(inkább rúgdos).A neme még nem 100 százalék,de úgy fest,h kislány:-))A meleget nagyon jól viseltem,azt hittem,h sokkal nehezebb lesz,főleg,h egy 2 éves után is rohangálok:-)Ma megyünk 4d re,nagyon várjuk,h láthassuk őt:-)

2013. júl. 31. 11:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik kiscsaj dömping lesz novemberben! :D
2013. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szia én is november 24re vagyok kiírva :) első babánkat várjuk és kisfiú lesz. Napközben jól birom a meleget, de este annál inkább nem :/ 1hét múlva megyünk 4d babamozira már nagyon várjuk apukával :)
2013. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen jó sok a kis csaj:-))Remélem ma már biztosabbra tudjuk:-))Melyik kórházban szülsz majd?(24én)
2013. júl. 31. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!