Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvosomnak, mikor...

Fogadott orvosomnak, mikor kezdjek fizetni, most leszek 9 hetes és akkor megyek hozzá ultrahangra, akkor adjak neki pénzt vagy, a 12 hetes ultrahang vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magán jársz hozzá nem sztk rendelésre, akkor természetesen minden vizsgálat végén megkérdezed mennyivel tartozol. Ha sztk jársz hozzá, akkor szülés után adsz neki borítékot, de ha megfogadod ez úgy is szóba kerül.
2014. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sztk rendelésre megyek hozzá ,de elözö szülésemnél is adtam neki borítékba csak akkor kesöbb fogadtam meg ,igy most nem tudom ,hogy mikor adjam neki
2014. ápr. 16. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

A végén. Előre fizetett munka ritkán jó.


Általános tapasztalatom az egészségügyben, hogy a nagyon pénzcentrikus orvosok szakmailag kevésbé lelkiismeretesek.


Volt már nem nőgyógyászati jellegű mellkasi műtétem. A sebésznek a hivatalos árlista alapján (magánrendelés) megadott árat kifizettem, kaptam számlát (!!) és végtelen számú konzultáció ingyenes. Tökéletes munkát végzett.


A nődokimhoz is magánrendelésre járok, a látogatások alkalmával szintén a kifüggesztett árlista alapján fizetek, kapok számlát. Amikor kértem, hogy ő vezesse majd a szülést és a költségről érdeklődtem, annyit mondott, hogy "ezzel most ne foglalkozzon, legyünk először túl rajta és legyen minden rendben Önnel és a babával". Tehát nincs tarifája, elégedettségi alapon utólag lehet fizetni.


Most, a végefelé már sokszor a kórházba hív be, ott konzultációért pénzt se fogad el.



Szóval azt javaslom, hogy utólag, az elvégzett munka alapján fizess.

2014. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden uh-nál adok neki 5e Ft-ot és majd a szülés után még kap borítékban.
2014. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom felesleges még ilyen hamar orvost fogadni .
2014. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt kell fizetni? Nem èrtem mièrt fizetnek az emberek! Sosem fizetettem egy orvosnak sem pedig 3 gyereket szültem, más bajom is volt. Elvböl nem fizetek! Fogadalmat tett, lásson el! Sosem volt panaszom egy orvosra sem, ès sosem kèrtèk szàmon? Emberek èbredjetek fel! Ez t már be kène fejeznetek!
2014. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!