Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes ultrahang vizsgálatná...

32 hetes ultrahang vizsgálatnál megnézik a méhszájat is hogy rendbe van-e?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem havonta nézte a doki a méhszájamat (kézi vizsgálattal). 36.hét után hetente megnézett.
2010. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ultrahangnál nem nézik a méhszájat, azt a dokid nézi meg. Nekem minden alkalommal megnézte.

ҝ

2010. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nem nézte meg, csak a 26. hét környékén, mert mondtam hogy nagyon fáj a szeméremcsontom és szurkálást éreztem. De minden rendben volt. Utána már csak a 38. héten nézte. Mindig megkérdezte van-e valami panaszom, de mivel nem volt semmi, azt mondta akkor ne bolygassuk ha nem muszáj.
2010. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz!! Ne piszkáljuk ha nem muszály. Indokolatlannak tartom az állandó mészáj vizsgálatot és sok nőnek attól indult meg a szülés. Rengeteg ilyet hallok. Én Londonban élek és itt még soha senki nem vizsgált meg "úgy". Most vagyok a 38 hétben és majd csak a szülés előtt nézik a tágulás miatt. 16. hétben voltam otthon és az otthoni orvosom persze egyből felfektettet az asztalra, úgy megvizsgált, hogy egy hét kórház lett belőle. Na szóval, amíg nincs semmi panaszod, addig felesleges az alulról történő vizsgálgatás!!!


Egészésges babavárást mindenkinek!

2010. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!