Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitamint...

Ki milyen terhesvitamint szed? Elevit vagy Gravida? Vagy egyéb más, mint például folsav, magne b6?

Figyelt kérdés
Nekem a védőnő a 12.hétig a Gravidát ajánlotta. De inkább a Gravidára esne a választásom nem az Elevitre. Kinek mi a tapasztalata ezekről?
2014. ápr. 17. 10:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!meg tudnád nekem mondani annak magnèzium rágótablettának a nevét?
2014. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
femibion
2014. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Elevitet senki nem szedi? miért nem ajánljátok?

Úgy tudom abban nincs jód és ha valaki pajzsmirigy alulműködéses akkor általában az endokrinológus azt javasolja vagy nem??

2014. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12. hétig Matruelle és magnebéhat, utána egyszerű multivitamin + magnebéhat + kétnaponta kalcium + omega3, harmadik trimeszterben vassal kiegészítve.
2014. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as, én németben élek itt évek óta be van tiltva az elevit a tulzott A vit. tartalma miatt(nagy baba) van Femibion is jódmentes...
2014. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11-es! Bár nem emgem kérdeztél, de az epres mg neve: Vitaday (gyógyszertárban, dm-ben, rossmannban kapható).
2014. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elevit azért nem olyan jó mert nincs benne pl jód, de lehet valakinek pont azért jó :) Én nem bírtam, székrekedésem lett tőle, de elsőre azt a vitamint vettem meg, mert az a legismertebb, de ettől nem jobb mint másik.

Femibion azért jó, mert a folsav felszívódásan annak a legjobb (2 éve még így volt) van benne halolaj is talán, de lehet az a 13.héttől szedhetőbe van, már nem emlékszem. A ladeevit meg azért jó, mert halolajas is meg nekem semmi bajom nem volt tőle, amúgy nem is olyan drága mint a femibion.

2014. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gravidára esett a választás,majd ha problémám lenne miatta,tőle akkor váltok. Elevitet annyira nem szeretnék nem sok jót hallottam róla,valamelyik országban be is tiltották a forgalmazását. Védőnőm szerint voltak problémák az Elevittel ,túl sok volt benne az A vitamin de elvileg már módosítottak rajta.Majd meglátjuk milyen lesz a Gravida.
2014. ápr. 18. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!