Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hol szokott először...

Kinek hol szokott először látszani ha mondjuk kisbabát vár?

Figyelt kérdés

Lehet h hülye kérdés volt de az előző terhességemnél 9 hetes terhes voltam és anyukám rám nézett és meg kérdezte h " te nem vagy terhes?" és akkor azt mondtam neki h nem v is nem tudok róla 2 napra rá el mentem dokihoz és akkor derült ki a terhességem. de sajnos a 10. hétben el is ment a babám.

Most pedig szint úgy megint meg kérdezte anyukám h nem e vagyok terhes mert nagyon úgy nézek ki de szerintem nem nem érzem magam annak, kicsit meg nőtt a pocakom felső része de alapból van rajtam kicsi felesleg!


2014. ápr. 17. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én híztam, én észre sem vettem, a kolleganőm mondta, hogy nem vagy te terhes? És tényleg az voltam :)
2014. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21.én kellene megjönnie azért addig nem is tesztelek, de sajnos az előző terhességem se mutatta ki teszt meg ugyan úgy megjött szóval akkor nem is foglalkoztam a dologgal amíg ki nem derült a terhesség
2014. ápr. 17. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is has felső része nőtt először. Méh később növekszik.
2014. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok a 12. héten, kis puffadás van semmi több, ruhában észre se lehet venni. De a nagynéném két hete rákérdezett, hogy nem vagyok-e terhes, merthogy látja az arcomon. Érdekes, hogy én sem, a párom sem lát semmi változást az arcomon, no, de az is igaz, hogy a nagynéném négyszer volt terhes, szóval ő már profin kiszúrhatja.
2014. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anya is 4x volt de pont jól mert 2 lány 2 fiú szóval lehet hogy majd megint meg kéne látogatnom a dokimat :)
2014. ápr. 18. 00:32
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem lányommal 16-17. hétig semmi nem látszott, max azt mondtad volna h hiztam 2-3 kilót, de nem alul, felül nött inkább a hasam...lány lett....most 12 hetes vagyok és alul kezd nőni, már látszik kicsit, bár van rajtam felesleg bőven:) hogy mi lesz, majd szerdán kiderül:)

12 hkm

2014. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!