Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog látszani a pocakom?

Mikor fog látszani a pocakom?

Figyelt kérdés

2 hónapos és egy hetes terhes vagyok. Mindig is volt egy kis pocakom, de ez most valahogy más. Szerintetek lehet hogy már picit látszódik? :) Vagy mikor szokott elkezdeni nőni?


Köszönöm szépen!


2014. márc. 14. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
igen enyhe váltoizás már lehet ilyenkor. igazi mások által is felismerhetö pocak sokaknak csak a 20. hét körül van.
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak magamról nyilatkozhatom:-) nekem sosem volt hasam és most kismamaként hamar elkezdett nőni...kb 12-13 hetesen már látszódott. Most 20 hetes vagyok már szép gömbölyű!
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dejóóó :) Alig várom hogy látszódjon! :) Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 14. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok. nekem 10 hetesen kezdett el kicsit látszódni aztán folyamatosan növekedni kezdett. 14 hetes vagyok és szép a pocakom már most :) azt mondták akinek vékony a hasfala hamarabb látszódik/látszodhat. amúgy nem első terhességem de első baba.

Szép napot mindenkinek! :)

2014. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, de még nem igazán látszik ruhában. Ismeretlenek nem hiszem, hogy észreveszik. Genetikai uh-n is inkább 12 hetesek közé illettem be, nem 18-20 hetesek közé :) De ez van! Majd megnő! Attól még, hogy nem látszik, ott van, én tudom, és ez a lényeg. :) És azt sem fogom bánni, ha nem lesz a végére óriáspocakom,hanem olyan kis formás. A baba attól még rendesen fejlődik.
2014. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 18. héten még semmi nem látszott, kerekedett is a szeme azoknak, akiknek elmondtam, hogy babát várok.

Idegenek (pl. gyógyszertárban, boltban) úgy a 24-25. héten vették észre először.

Aztán hirtelen felpumpálódott. :D Most 33 hetes vagyok, és hát gömbölyödik rendesen :D Szóval nem tudom letagadni.

2014. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, három napja vettem észre magamon, hogy látszódik végre valami :)
2014. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!